Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

wczoraj się napisałam jak głupia a to wredne forum mnie ciągle kazało się logować i nie dało wysłać :mad:

 

ja wiem że Wy zawsze :hug: tak sobie tylko zrzędzę na starość ;)

 

lekarz orzekł że płuca i oskrzela na miejscu są w sumie nic mi nie jest więc nie wiem na jakiego grzyba mi trzydniowy antybiotyk, emskie i propozycja L4 ;)

 

orzesz Gwoździku aż tak z dużych :oops:

 

a jak już jesteście ;) to poprawiłam sobie wystrój w sypialni;) wersja oficjalna ( czytaj dla dziecia ;) ) to że piekiełko wersja nieoficjalna że bordello :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arni na bordowo to ni hu hu by nie pasiło bo tapeta czarno-czerwona ;)

 

łeeeeeeee TAR-cia czarno-czerwonej pościeli nie widzieli ;) kołdra i jedna podusia czarna druga podusia i prześcieradło czerwone no i czarne dywaniki kole łóżka się objawiły :rotfl: teraz opis lepciejszy :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakimi przesiadkami?????

W auto wsiadasz w garażu ... i wysiadasz na parkingu pod szkoleniem, tym bardziej, że Ty papugę masz... ;)

Wczoraj na finale WOŚPu chichrałyśmy się ze znajomymi, że nie wiemy jak się zachować w komunikacji miejskiej, gdzie bilet kupić, i jak skasować.. no i najważniejsze... jak się poruszać z miejsca na miejsce, jaki autobus, jaki/który przystanek... no jak nic.. nie wiem czy i jak i jak długo zajęło by mi dojechanie z miejsca A do B zahaczając jeszcze przez inne miasto/miasta...

 

Smacznego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...