Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

No właśnie.. mdły cały wyszedł... a pierwszy raz robiłam... Na rosołku z indyka, jarzyny, brokuły.. bez cebulki i bez boczku... dietetyczny miał być.. i o kant potłuc tą dietetykę.. b Chłopakom bardziej doprawiam i z groszkiem i zajadali się... oprócz starszaka , bo jak zobaczył zieloną zupe to nawet do niej nie podszedł....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

utraty rozumka ciąg dalszy ;)

 

po wyprowadzce na górę trzeba było odmalować mały pokój na dole:rolleyes: miałam piękne plany delikatna szarość na ścianach, przewidująco uszyłam piękne taftowe zasłony w kolorze ciemnej śliwki i jak przyszło kupować farby to Bozia rozumek zabrała :bash: i pozwoliłam małżowi wybrać kolor i mam pokój w dziwnym kolorze zbliżonym do ciemnawego różowatego wrzosu:bash: :bash: :bash: kolor sam w sobie może nie jest zły ale ni cholery mi do tego pokoju nie pasuje :( no i zasłony raczej też nie :cry: na otarcie łez pojechałam do ikei kupiłam jaśniutko szary klosz do lampy i szare zasłonki, jakąś grafikę dokupię i może jakoś to przeżyję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia - kto chłopu pozwala KOLORY wybierać, jacie! :rotfl:

Dobrze, że żółcieni nie wybrał, jak dokupisz te szarości to jakoś dasz radę, a przy następnym malowaniu już sama dopilnujesz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko (znaczy mimo, że faceci moim zdaniem potrafią gotować, piec, prać, prasować i sprzątać oraz zajmować się dziećmi w każdym wieku) są rzeczy, których facetowi bym nie powierzyła. Na ich czele leży dobieranie kolorów (podobnie jak komponowanie stroju dla dziewczynki).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wsio z tego że jakbym usłyszała jeszcze raz że on nie ma nic do powiedzenia przy urządzaniu domu to skończyłby jak Ahmed u Brazuli ;)

 

przemalować bym sobie sama musiała bo jak dla niego pięknie jest:bash: i no uczciwie nie wygląda to źle wszystkim oprócz mnie się podobuje a mnie pewnie dlatego nie że inną wizję miałam:( no jakbym meble na białe wymieniła jeszcze to bym wrzeszczała że bossssssssski kolorek mam :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...