Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

tu masz przepis

http://slodki-kompromis.blogspot.com/2013/07/spaghetti-aglio-olio-e-peperoncino.html#more

 

bardzo podobny do wusiakowego ja dawalam na poczatku odrobine masla jeszcze i taka szynke troche surowa w male kawaleczki, no i ja i wuska robilam ten makaron z czosnkiem niedzwiedzim taki lekko zielonawy do dostania w biedronce i lidlu ale jak widac zwykle spagetti tez moze byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a u nas co podam :D jedno moje dziecie nie je nic co nie jest kotletem w panierce wiec musze mu kombinowac dania zastepcze , np tortille pelnoziarnista z miesem z indyka pieczonym na grilu z duza iloscia salaty i pomidora, polane ketchupem lub sosem czosnkowym na jogurcie albo podobnie tylko pomiedzy bulkami jako hamburger, zadowoli sie te kluskami na parze z polewa albo pierogami z miesem ale tego znow nie lubi A. wiec niestety kombinuje czasami robiac 2 rozne dania

 

teraz mamy tydzien zupowy bo dostalismy rosol od dziadka :)

Edytowane przez markoto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za trzymanie kciuków Mama jutro wychodzi do domu:)

 

cze Rasiątko i dla Ciebie uściski :hug:

 

Martusia jedna moja koleżanka dodała pokrojone suszone pomidory i posypała słonecznikiem, inna posypała tylko startym serem i obie piały z zachwytu ;)

 

Brazula ja wlewam ciutkę oleju, dodaję trochę masła, przegniecony czosnek, zioła - bazylia, dalmatyńskie, prowansalskie jakie mi w łapki wpadną ;) trochu jarzynki i pieprzu, podgrzewam, sruuuuuu do tego makaron i miącham razem trochu żeby się ładnie podgrzało, potem można albo solo pożreć albo jaki dodatek do jakiegoś mięcha - stek minutowy z wołowinki, filecik z indyka bądź z kurczaka zamarynowany i bez panierki ;) albo rybcia :lol:

 

TAR-cia u mnie makaron dość często bo szybko jedzonko z niego wykroić można;) ryż od czasu do czasu a ziemniaki najczęściej jako element warzyw na patelnię :rotfl: nie lubię odgrzewanego jedzonka więc staram się mieć kilka szybkich dań takich półgodzinnych;) na podorędziu coby zrobić jak z pracy wrócę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz DPS-ia ja trochę może panikuję tak na wyrost ale mam tak popaprany tydzień że albo mnie szlag trafi albo kogoś do końca tygodnia zabiję więc wolę się trząść nad Mamą niż myśleć o tym co reszta tygodnia przyniesie:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...