Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pracy z prądem - podłączania gniazd, kabelków, rozprowadzania, planowania i w ogóle.

Nawet nie próbuję, bo to dla mnie za trudne (w jedenj puszcze tyle tego!!!), a przecie mam Sołtysa, który się w tym wyznaje.

I za to ma mój nabożny podziw! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja chałupę wybudowałam za to małża robi co ja wymyślam w środku ;) blacik w łazience narysowałam jak ma wyglądać, jakie wymiary, zaprojektować i wykonać musiała małża :rotfl: wykończenie wnętrz wychodzi mu rewelacyjnie, pod warunkiem że kolorów nie dobiera :lol2: właśnie na otarcie łez założył mi listwy przypodłogowe w prosiaczkowym pokoju ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no ja chałupę wybudowałam za to małża robi co ja wymyślam w środku ;) blacik w łazience narysowałam jak ma wyglądać, jakie wymiary, zaprojektować i wykonać musiała małża :rotfl: wykończenie wnętrz wychodzi mu rewelacyjnie, pod warunkiem że kolorów nie dobiera :lol2: właśnie na otarcie łez założył mi listwy przypodłogowe w prosiaczkowym pokoju ;)

 

No to już gender w najdoskonalszej postaci :D:D

 

Ja tam też nie wyłażę przed szereg, niech się Szanowny wykazuje bo w pewnym momencie straszliwie się rozbestwił !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam perfidną metodę.

On coś robi.

Ja widzę, że nie tak, jak bym chciała.

No to idę i mówię: "zrób tak i tak, bo jak nie, to sama zrobię".

Tylko jeden raz dał się na to nabrać i pozwolił mi kafelkować pierwszy prysznic w domku.

Potem wszedł tam dopiero upewniwszy się, że może walić młotkiem i zbić wszystkie płytki.

No to teraz już boi się, że faktycznie "sama zrobię", pożal się Boże. :cool:

Nawet jak najpierw mówi "to się nie da" (prawie rytuał), to ja na to: "to sama..."

Wtedy szybko mi przerywa: "Dobra, coś wymyślę!".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosssssssskie Gwoździku :rotfl:

 

DPS-ia mojny przyjął sprytniejszy wariant;) pięć razy się upewni że powiedziałam to co powiedziałam i że tak ma być potem robi, już nie mówi że się nie da bo parę razy jak tak powiedział to mu udowodniłam że się da, a jak nie dałam rady udowodnić że się da to on musiał udowodnić że rzeczywiście się nie da a kara za to była taka że musiał sam wykombinować jak zrobić żeby było jak ja kcem:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...