Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Te małe i tak więcej ludzi kocha. Przynajmniej w miastach.

Berneńczyk mniej kudłaty??? Sąsiedzi mają, wygląda jak kupa kłaków. Fakt, że dużo czasu na polu spędza.

 

Muszę zrobić zdjęcia takiej jednej psiej pary. Suczka jest ONkiem, pies jakiejś mniejszej rasy, młody w dodatku. Napatrzyć się nie mogę na ich miłość ogromną - sucz leży na podjeździe, piesek przewieszony przez nią. Czasem ona go obejmuje łapą. I tak sobie domu pilnują. Piękny widok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no dokładnie ja lubię małe co kto inny właścicielem jest, lubię pomiętosić, wyczochrać ale posiadać osobiście lubię duże ;) no cheba że sceniory te kocham bezwzględnie bez względu na rozmiar docelowy:rotfl:

 

TAR-cia Wy zawsze możecie z futrzakami do nas przyjechać w dowolnej ilości :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Arni jak Ty byś chciała bez Pipy jechac ... tak sie da ..????:eek::D

 

Ja małe psiaki tez uwielbiam miętosić ale w domu .... jednak duży. Może ja się dowartościować muszę ... cholera, trzeba by jakiegoś psychologa spytać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Arni jak Ty byś chciała bez Pipy jechac ... tak sie da ..????:eek::D

 

Ja małe psiaki tez uwielbiam miętosić ale w domu .... jednak duży. Może ja się dowartościować muszę ... cholera, trzeba by jakiegoś psychologa spytać ...

Spychologa ewentualnie psytać ;)

 

To co gremialnie się udajemy leczyć...? Może taniej będzie... czy co...:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do leczenia nadaje sie nasze cale kolko psiarzy i tych duzych i tych malych. kazda ma jakiegos fisia na punkcie swojego niutka. chociaz mam nieodparte wrazenie, ze moj bialy Okruch jest mniejsza i odwrotna kolorystycznie wersja Greya (zachowania te same). :D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...