Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja wiem DPS-ia czy hektary:rotfl: małż stwierdził kiedyś że z przodu nie ma gdzie altanki postawić:rotfl: ale faktem jest że z przodu jest kole pół tysia i z tyłu tyle samo metrów kwadratowych ;)

 

a roślinki powolutku sobie kupuję jak znajdę coś okazyjnie, część bylinek od znajomych dostałam choćby od TAR-ciątka :hug: a resztę to kiedyś powolutku sobie nabędę maaaaaaaaaaaam czaaaaaaaaaaaaaaaaaaas:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ci napisze, rozsadzilabym te wszystkie wysokie rosliny na calej lezce, brakuje mi czegos wyzszego placzacego np. brzoza youngii (masz brzozy to by pasowala) lub cos innego w zadnym razie iglak ;), podsadzila to wszystko nizszymi krzakami i bylinami. jak bedziesz sadzic tak gesto i kazdy z innej parafii to nie bedzie ciekawie wygladac a raczej .........(wpisz sobie sama :D ) co nie zmienia faktu ze roslinki same w sobie sa ladne. sorki za uwagi ja po prostu sama te bledy popelnilam i potem glupigo robota od poczatku. brakuje mi tez np. jakiegos wysokiego (docelowo) np, swierka bialego, ktory jakos ta lezke poprawi (optycznie poszerzy), ze nie bedzie az taka dluuuuga. ty masz tam same szczepione iglaczki na pniu.

 

sorki, wiem gdzie sa drzwi jakby co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale no co Ty każda dobra rada mile widziana :hug: ja tam planuję jeszcze drzewko jakiś buczek czerwony płaczący albo karaganą szczepioną mnie kuszą;) no a tek krzaki i byliny to ja chętnie jakieś palcem pokazane łyknę :hug: no i hortensje j jakieś rondronki jak to mój dziadek mawiał;) i inne takie kwaśnawe mi pasują ooooooooooo :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koniecznie rozsadz te co masz, serio, jest po prostu za gesto i troche pstrokato / balaganiarsko sie zrobilo. o rh nic nie napisze bo raz nie lubie, dwa mnie nie lubia. wole azalie sa latwiejsze w utrzymaniu w ryzach. a jak tam ze sloncem i wiatrami na lezce, one nie lubia duzego slonka i wiatru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sadysta generalnie jestem;) nawet te bardziej cieniolubne muszą sobie jakoś poradzić na łezce;) słońca tam sporo wiatru może nie ma bardzo dużo, mam jednego rododendronka malutkiego póki co żyje od zeszłego roku ale fakt azalie bardziej mnie pociągają ;) z tym gęsto to może tak na zdjęciu wyszło bo w rzeczywistości to średnio po pół metra odstępu mają :) pstrokato no nie zaprzeczam choć wolę określenie radośnie kolorowo:rotfl: ale jak takie odstępy za małe to pogrzebię i poprzesadzam zresztą do tej wiosny to one jakieś takie miniaturowe były teraz tak w palnik dostały;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym gęsto to może tak na zdjęciu wyszło bo w rzeczywistości to średnio po pół metra odstępu mają :) pstrokato no nie zaprzeczam choć wolę określenie radośnie kolorowo:rotfl: ale jak takie odstępy za małe to pogrzebię i poprzesadzam zresztą do tej wiosny to one jakieś takie miniaturowe były teraz tak w palnik dostały;)

 

pozwole sobie sie nie zgodzic, za duzo i za gesto, tych na pienkach to przy moim sadzeniu starczyloby w zupelnosci na cala lezke - TO SA SOLITERY a gestosc tworz plamami, wiekszymi ilosciami krzewow i bylin, dla lekkosci dodaj trawy i jakies kolorowe plozace. koniecznie zrob tam porzadek bo jest naciapkane :D i efektu nie bedzie:cool: nie pokazesz piekna i wyjatkowosci kazdej rosliny. wyeksponuj je a nie sadz jak lasu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...