Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

:rotfl:

 

piesa wyciągnięta w salonie kot śpi w kotłowni na piecu

Dobrze, że nie odwrotnie - piec mógłby nie wytrzymać.

 

Nasze koty pozwijały się w kłębki, Kaj z Gerdą skomplikowali się razem na fotelu (jeszcze się mieszczą) i śpią. No bo co może robić w taką pogodę porządny kot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarasowe początki dobrze wróżą, podoba mi się! Piesokot jednak pobił wszystko!!!!!! I podobnie jak Agdus, uważam, że piec w kotłowni miał cholerne szczęście, że to kot go wybrał na legowisko!!!!!!

 

Ciekawe dlaczego moja Latorośl też czasami mawia do mnie "kobieto okrutna", bardzo ciekawe ....????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś tarczę mam robota się robiła aż do ćmoka więc jakieś foty dopiero jutro:)

 

TAR-ciu tak już zostało docięte, jeszcze boczki się obłożyć muszą:)

 

wczoraj mnie cholera jedna auto wydymało na maksa jak wracałam do domu:mad: uprzejme było pierdyknąć sobie oponkę:mad: i musiałam ją po ciemku i w ulewie zmieniać:bash: gdzie ci cholerni faceci byli:mad:

 

Aguś no piec na pewno to docenia:rotfl:

 

Osia moje tylko spięcia mają jak kot się wślizgnie do domu to od razu leci do michy psa z wodą a ruda za nim w te pędy:rotfl: i tak fajnie go wypycha nosem z miski z wodą stojąc nad michą z żarciem:rotfl:

 

Brazula no moja latorośl mówi tylko "mama jesteś niedobra" na co ja z całym spokojem odpowiadam że "jakbym była dobra to byście mnie dawno zjedli" :lol2:

 

DPS-ia już widzę Osia z Gruchą, Gremlinem i rudym kotem:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy taras położony?

Boki i u mnie nie są zrobione od początku , bo brakło 6 desek... i nie wiem kiedy się to zrobi...:rolleyes:

 

A co do samochodów... to dobrze , ze potrafisz wymienić sobie oponkę.. ja nie.. ale na sobie mam swoją osobistą;)

Ciesz się , że tylko opona.. my na 4 pojazdy 3 wczoraj stały na warsztatach jedynie mój jeszcze w miarę sprawny, choć ma uszkodzony termostat... jakiś czas temu (tydzień/dwa) był wymieniany ale jest wadliwy.. i do wymiany znowu... jestem umówiona na poniedziałek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz potrafisz nie potrafisz robiłam to pierwszy raz w życiu:rotfl: nie miałam wyjścia bo do domu jeszcze z 30 km miałam i ani pół chłopa pod ręką bo jak nie w robocie to w rozjazdach:bash:

 

z tego co widziałam już jak się ciemniło to wygląda że położony;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, szacun ogromny! Ja bym nawet nie wiedziała, jak zacząć to całe wymienianie koła! Wprawdzie odgrażałam się już w zeszłym roku, że przy okazji wymiany letnich na zimowe albo odwrotnie nauczę sie, jak to robić, ale jakoś mi nie wyszło. Ja bym stała bezradnie i machała na wszystko przejeżdżające z traktorami, policją i strażą na sygnale włącznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...