Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguś jak to mówią potrzeba matką wynalazków;)

 

jak wspomniałam ja byłam dobre 30 km od domu, chop w robocie, szwagier 40 km od domu w przeciwną niż ja stronę, brat nie kierowca, ani pół chłopa, a na trasie trochę ryzykownie stać i machać na przejeżdżające samochody:rotfl: jeszcze jakby widno było to może bym się pokusiła;) ale po ciemku, w deszczu, jeszcze na czarno odziana to mogłam skończyć jako naleśnik:rotfl:

 

ale dzisiaj koło chop wyciągnął z bagażnika i normalnie wygląda jakby mi kto garść gwoździ pod nie podrzucił :mad: jedna wielka dziura i 6 małych:mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żaba moja też spore lapcie ma mój kręgosłup żal ma do mnie:rotfl:

 

dzięki Osiu pracy jeszcze potrzebuje sporo ale jak już chop skończy przykręcać wszystkie deseczki i na wiosnę dostanie nową porcję olejku to powinien być super już się doczekać nie mogę żeby ciepełko było, leżaczek na taras i byczenie się:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia.. no pierwsza klasa,.. :)

 

Ja trasy to kilkuset kilometrowe robię.. zdarzyło mi się jechać z nad morza i wracać drugiego dnia.. w sumie 1500km... dobrze, że gumy nie złapałam... bo telefon by mi nie pomógł... za nic... i assistans też nie mam;(

W dalekie trasy biorę zapas.. bo w miejscu zapasu butlę gazową mam... po okolicy nie zabieram ze sobą zapasu.. nawet dopompowania nie wożę.. Choć w czwartek wybrałam się 200 km za Kielce... i też nic ze sobą nie miałam... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, taras jak ta lala, Wusiaku! :D

Jeszcze do niego mebelki, donice i kwiaty... ależ będzie super miejsce w domu!

 

Co do oszczędzania... polecam!

Jeszcze tylko 100 zł nazbieram i będę miała 10%!!! :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Dziewczyny:hug:

 

Wioluś mnie uratowało to że miałam sprawny zapas i to jako pełnowymiarowe koło i napompowane było odpowiednio;)

 

Osia a Ty na co zbierać będziesz :lol2:

 

DPS-ia noooooooooo pięknie ja jeszcze nie zaczęłam zbierać:rotfl: a z mebelków na taras mam już leżaczek i huśtawkę póki co czuję się usatysfakcjonowana;) donice i owszem jak męża przydeptam żeby mi je zrobił bo obiecał no ale w tym roku czasu nie znalazł ( fakt kończył płot, kładł płytki na balkonie, stawiał płotki na rabatach no i teraz taras więc usprawiedliwiony ;) )

 

TAR-cia no jak czego, boczki nie obłożone, tu coś dołożyć, tam założyć i po robocie końcowe olejowanie ale to już coś czuję w kościach że na wiosnę dopiero będzie, a jeszcze małż sobie wymyślił żeby nad stopniem światełko założyć, nie dość ze lampy na tarasie są - zdążył dzisiaj założyć narwaniec :rotfl: - to mu się jeszcze tam zachciało, no i kupić trzeba, ale to co najważniejsze już jest pieso-kot zadowolony, na drewienku dobrze się śpi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...