Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gruch też ale wyjątkowo nie lubił biszkoptowych labladorów, bo sie kiedyś Sołtysowy pies na niego rzucił... a ponieważ my się kumplujemy i chcieliśmy razem na spacery po Puszczy chodzić to trzeba nam było pieski przekonać, że nie one tu rządzą :rolleyes: da się tylko czasu i cierpliwości trzeba :yes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie... raczej już Gruch był dorosły... a może jeszcze podrost...:rolleyes:

Potem się omijaliśmy długo... jak Sołtys nas widział a my jego to ktoś z nas skręcał obierając inną drogę... w zeszłym roku naszlimysie znienacka, bo wylazł na mię z młodnika ... ja miałam 2 psy, on jednego... skotłowały się ale krwi nie było... potem znów jakiś czas się omijaliśmy, chociaż proponowałam rozwiązanie inne, aż Sołtys dojrzał sam do mojego rozwiązania i okazało się, ze można :bye:

Byliśmy już parę razy na spacerze wspólnym, psy się wąchały i łaziły razem ( oczywiście na smyczach i pod kontrolą ale pyski sobie wąchały i co innego tyż ;) ), ale ferment wprowadza Słonina i na razie postanowiłam jej nie zabierać, dopóki nie będę mieć pewności, że się chłopaki zakumplowały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kobieta poczuła zagrożenie swojej pozycji ....:rolleyes:

 

Nasza gnida też umie się zakumplować z psami, parę miesięcy temu przypałętał się do nas nad jeziorem Golden wałesający się samopas. Gnida szalała z radości, Golden przyjazny - świetnie się bawiły. Gdyby ktoś miał przyjechac z psem to najpierw trzeba by było gnidę i owego zapoznać w terenie neutralnym szansa na kumplowskie stosunki jest, z drugiej strony zaś diabli wiedzą, co tak naprawdę siedzi w psiej głowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka przyjazna.. ale co ona by się nadarła.. i na piszczała niemiłosiernie.. to nie wiem czy nasze uszy dały by radę to znieść... po jakimś czasie odpuszcza.

Jest mała 8kg psa.. ale labradorem sąsiadki rządzi, dawnym kundelkiem drugiej sąsiadki rządzi.. na inne drze się niemiłosiernie.. domniemam, że ze strachu.. inne przez płot przegania z wrzaskiem...

Ot .. mam w domu dzwonek;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo się dobrze maskujesz ....;):)

 

Pizga ... Osia, co wymyśliłaś?? Ja w związku z pizganiem wychapałam od pomarańczowych niższy abonament dla Szanownego i 500min darmowych połączeń przychodzących w krajach UE. Jestem z siebie dumna a i Panią z Orangu pochwalić musze bo bardzo pomogła!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałam taką propozycję, jak negocjowałam przedłużenie umowy, ale zażyczyłam sobie tańsze połączenia WYchodzące, te zagraniczne.

Dostałam, choć niedużo, ale jednak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Agduś, warto remonty robić :)

 

Depsia, mojemu Szanownemu teraz przyda się taka ofertea, za kilka miesięcy będzie negocjował coś lepszego bo kończy Mu się umowa. Młoda dostała ofertę 400 min darmowych do i z UE i nielimitowane do wszystkich z telefonem za 61zł. Przyjmujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...