Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ooo, znajszłam! :D

Wusia - śliczne masz roślinki, ten świerk z buiałymi końcówkami przepiękny!

A co to jest, to pomiędzy zdjęciem stokrotek a funkii?

Ładne!

Lubię takie, może bym sobie zanabyła. :rolleyes:

Ogród Ci sie rozrasta, kochana, jeszcze rok - dwa i będzie cudnościowy! :hug:

A na włókninę sypniesz korę...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten świerk to białobok uwielbiam go na wiosnę:lol: ktoś mi kiedyś powiedział eeeeeeee to zwykły srebrny świerk, pomyślałam poczekaj bratku do wiosny;)

 

a o to Ci chodzi??

DSC_0425a.jpg

jak tak to ciemiernik orientalny, kochana roślinka bo i zimą ma liście i bardzo wczas zaczyna kwitnąć (potrafi nawet w grudniu zacząć) i długo kwitnie i zmienia kolor w trakcie:) zaczynał od bladego różu z zielonkawym paskiem przez środek łatków teraz jest niemal biały i ma wielkie nasiona w środku kwiatu;) i ma naprawdę wielkie liściory:) za pochwały dziękuję :hug: jak porównałam zdjęcia sprzed niespełna dwóch lat to była niemal pustynia a teraz zielono, kolorowo i radośnie;) wiem wiem z projektowaniem pięknych ogrodów nie ma to nic wspólnego ale mnie uszczęśliwia;) no i miło mnie gila jak widzę jak ludzie przechodząc ulicą się oglądają a nawet autami jak jadą to zwalniają:rotfl:

 

w ogóle co jakiś czas mam zabawne sytuacje jak strasznie skrępowani ludzie zagadują mnie jak na dworze jestem a to co mam na dachu a czy może pamiętam jak się cegła na płocie nazywa i takie tam:rotfl:

 

docelowo włóknina zniknie, najpierw pójdą rozdrobnione gałęzie bo po wycince drzew na powiększonej normie obszarowej;) mamy tego od zatrzęsienia a na to gruba kora żeby nie latała za bardzo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas ostatnio pada nocami a w dzien cieplo i slonecznie,a moja alergia ma sie coraz lepiej, z roku na rok silniejsza ;), chyba jednak zaczne te odczulania od jesieni albo zimy - nie wiem jak to terminami wypada.

ja na razie zmykam na taras pokimac z bialaskami, to takie fajne pdrzemkac po pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcia, masz idealną pogodę. U mnie, jak u Wusi, leje, leje i leje. Mam dość! W ramach buntu zanabyłam pięknego czerwonego buczka trikolora (na razie widzę dwa kolory, ale niech mu tam). Drogi był, ale na pocieszenie można. No nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia o tej porze to już prędzej łózio a nie tarasik:=;)

 

Agduś zdecydowanie na pocieszenie się należy:hug: a buki kocham miłością ogromną, bardzo długo liście mają i na wiosnę są takie cudnie włochate jak otwierają listki;) a ten buczek płaczący czy normalny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płaczący. Mam już jednego, całkiem czerwonego. Miał być płaczący, ale na razie rośnie kolumnowo i dopiero teraz mu się na górze gałązki zaczynają wyginać. A ten nowy od maleńkości jest skłoniony. Może niższy będzie?

Też uwielbiam buki. Wszystkie. Leśne, parkowe, zielone, czerwone i kolorowe, zwykłe i płaczące. Tylko wiosną stresują, bo późno liści dostają i stoją takie jakby uschnięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś mój czerwony jest płaczący od początku taki duży będzie jak mi się długo podpinać do góry go będzie chciało;) fakt późno liście rozwijają aleeeeeeeeeee za to najpóźniej tracą;) widziałam jeszcze cudnego żółto-zielonego szczepionego i płaczącego wyglądał bajecznie i takiego sobie przygarnę;)

 

Wioluś mój kosztował aż 25 zł;) no chyba że od razu chcesz masakrycznie dużego:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie lozko?!?!?!? na dworzu tak pieknie, w trawie cos piszczy i gra, zaczynaja wieczornie ptaki sie odzywac, bialasy przytulone spia pod kocykiem a ja zamiast drzemac to z wami gledze ;) mam buka kolumnowego czerwonego, ale powolny on ci strasznie, w zeszlym roku podmarzl, u mnie najdluzej listki trzymaja graby do wiosny az nowe wypusci, starych nie usuwam - za sciolke mi robia zamiast kory i psy lubia sie czasem w nich wytarzac.

Agdus pogoda idealna, taka jak sobie zamawialam :) zapewne ten wasz deszcz za niedlugo do nas przyjdzie choc przyszly bozocialowy weekend z zalozenia powinien byc ladny, mam swoje swieto i co roku jest patelenka a zaraz potem pare dni ochlodzenia. ciekawe czy w tym roku bedzie trzeba dla ochlody basenik na lato rozlozyc:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolumnowego mam żółto-zielonego na wiosnę piękne listki ma bo z taką rdzawą obwódką a potem cały sezon w takim młodowiosennym kolorku:)

 

u mnie na dworzu piździ jak w kieleckim pod wiaduktem, co i rusz leje, błony pławne mi rosną między palcami i w stawach to mi już tak zgrzyta że masakra:bash:

 

jak Ci tak dobrze zamawianie pogody idzie to zamów i dla mnie słonko co;) no chociaż żeby lać przestało:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.szkolka-przytok.pl/environment/cache/images/200_200_productGfx_1dce9daff239bd7bd50ebe53c9b9b14b.jpg

 

Mój nowy nabytek ma takie listki.

 

Czerwony jest czerwony po prostu. Podejrzewam, że kolumnowy będzie, a te młode gałązki to mu się tak tylko gibią. Potem stwardnieją i będą proste. Za to mały już zwisa. ładnie im będzie w sąsiedztwie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra Wusia ale nie wiem czy wkupnego nie bedziesz musiala dac :D

 

Agdus on ten tricolor bedzie mial jeszcze kremowe obrzeze troche pozniej, tak widzialam w naturze. tylko nie wiem czy jak bedzie starszy czy jak pora roku przyjdzie inna, jakos nie bralam do glowy bo????, w sumie sama nie wiem dlaczego :D

 

uff ogarnelam biale gnomy, porozczesywalam koltuny, umylam oczy, walnelam pachniuchem - moga sie pokazac ;) przed snem jeszcze je raz wyciagne na spacer ale pewnie lapy znowu do wanny myc trzeba bedzie :rolleyes:

...................

o kurde nie zamknelam lazienki i dorwaly papier toaletowy, kurde balans co za skucha:bash::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...