Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Mam nadzieję, że jednak zmieni, że przykład daje najlepsze rezultaty dydaktyczne.

No i za śmieci niesegregowane powinna być cena odbioru jak za złoto, a co!

 

Wusia - jak fajnie czytać, że dobrze odpoczywacie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

u nas nie opłaca się nie segregować no chyba że jedna osoba mieszka to może bo sporo wyższa opłata jest ale nawet jakby nie była wyższa i tak bym segregowała:)

 

Aguś no tam w lesie przy Wisełce było fajnie jak nie wiem co :) krótkie odcinki ze słońcem reszta w cieniu:)

 

DPS-ia no jak małe dziecko się bawię a plecusie takie rozluźnione że nie pamiętam kiedy tak miałam;) nic to że serducho przypomniało że się zastawki niedomykają, że w krzyżu zgrzyta, a kolana jęczą, że pora na endo:rotfl: dałam radę wejść i zejść o własnych siłach:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Barania Góra zaliczona....

cza być młodym, mnie na piętro po schodach jak Orlą Perć przejść

 

... jeśli nie spalę starych opon i folii ...

choćbym chciał to nie mam w czym, chyba, że kominku :rolleyes:

od lipca cofnęli mi ulgę 2zł/m-c/osobę za brak hasio,

ktoś musi dopłacić do niesegregowanego złota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O górskich wyprawach innym razem pogadamy ;)

 

Dozsły mnie słuchy Wuśku, że masz namiar na szkółkę, gdzie mi cuda zaszczepią. Prawda to ?? ;)

 

Jedna szkółka mnie w ch... w konia zrobiła i jednak drzewo, które miało być na 3,1 m szczepione, okazało się wypierdkiem 2,2 m, może w tej Twojej mnie poratują??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonię dzwonię Malcia i nic;) nie chcesz gadać ze mną:( esesmanem numer Ci posłałam no chyba że ja nie mam Twojego aktualnego fona i do kogoś inkszego poszedły namiary;)

 

z tego co wiem mieli szczepić już coś ze 2 lata temu takie na 3 metry wiązy camperdowni więc albo będą mieli albo Ci zrobią:) to fajni ludzie są:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś płaciłam po 10 zł worek 80 l jest wysterylizowana odgrzybiona i tak dalej, czysta i sucha z tym że nie u mnie tylko trochę dalej ode mnie u producenta podłoży kupowałam bo ma bardzo dobrą jakościowo korę no i zarąbiście pięknie pachnie:rotfl: u mnie to tylko marketowa typu mrówka;) mają rożne grubości łącznie z taką wielką prawie szlifowaną pod takie pojedyncze duże egzemplarze:lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...