Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jakikolwiek ruch powoduje że oblewają mnie już nie siódme a dziesiąte poty:( ja lubię ciepełko ale mam dosyć:( wiem że grzeczna byłam piękny urlop mi się należał ale to już przesada:( ani z dzieckiem na rower ani na spacer nie ma jak się ruszyć bo trzeba by po nocy jak temperatura spada do względnych 28 stopni :( że już nie wspomnę że muszę patrzeć na kalendarz jaki miesiąc mamy bo 1/3 liści brzozy już na kostce leży
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz co pokazać.. to pokazuj...

 

Czekam na fotki...

 

Jakoś u mnie też gorąco... Trawa uschła dosłownie, jest suchuteńka, kilka krzaków też usycha..

Dziś w nocy wyszłam około 23.00 aby porozmawiać tel z kuzynką... i tak mi było dobrze, że spacerowałam po uliczce z półtorej godziny.. oczywiście gadając.. wiatrak chodzi... zasłony zaciągnięte...z domu nie wychodzę, a jak samochodem to mam klimę... jest dobrze...

Czyli WUsia, ja też byłam grzeczna bo jest nam dobrze i takie temp to ja lubię.. co prawda na urlopie padał przez tydzień deszcz... ale on też był potrzebny.. pozostałe dwa tyg były słoneczne,...

Starszak jak na mnie spojrzał to stwierdził, że ja jakaś mulatka chyba już jestem.. a wcale się nie opalałam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś nie mam nawet siły zdjęć pstryknąć swoją aktywność staram się ograniczyć do wczesnoporannych zakupów kiedy jest jako tako poniżej 30 stopni i ugotowania jakiegokolwiek obiadu w wersji jednodaniowej i jednogarnkowej i najlepiej jak sam się ugotuje;) no i wieczorne podlewanko co drugi dzień coby roślinki jako przetrwały trawnik istnieje w szczątkowej wersji w miejscach gdzie sam sobie jakoś wodę kołuje;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kto się pierwszy kapnie że coś jest;)

 

rozchodniczki od TAR-ci:)

 

DSC_0398a.jpg

 

DSC_0401a.jpg

 

hortusiowo

 

to maleństwo dostałam na wiosnę od koleżanki bo jej się rozrosła;)

 

DSC_0403a.jpg

 

ta w zeszłym roku jak ją kupiłam miała 3 patyczki z jednym kwiatkiem;)

 

DSC_0406a.jpg

ta miała jakieś 10 cm i dwie gałązeczki

 

DSC_0408a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to się mówi bierzesz na własne ryzyko;) nie Kochana wcześniej był na schodach goły lity betonik;) miała być położona na nim kostka ale jak nam fachowiec przedstawił co trzeba zrobić żeby położyć taką jaką mąż chciał to mąż od razu zapragnął drewno położyć:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bardzo lubię hortensje, ale bez wzajemności. Trzy razy próbowałam, kupę kasy wywaliłam i... dżówno! No to postanowiłam hortensje podziwiać u innych i podziwiałam w tym roku, bo w Holandii są bardzo popularne i w każdym ogródku rosną olbrzymie krzaczory wszystkich możliwych odmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą - ciekawe, czemu tyle lat hortensje były "zapomnianymi" krzewami, dopiero kilka lat temu znowu zawitały w ogrodach i katalogach.

Moda taka?

Ale przecież hortensje są piękne, jak można było o nich zapomnieć? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...