Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no w sobotę to akurat z TAR-cią na zlocie balować będziem:rotfl: ale bardzo dobry pomysł masz tylko TAR-cię zmolestować coby na nasze rejony raczyła zajechać;)

 

tylko w wasze i wasze a w moje to? co nie łaska???? poplazujem ;):cool: jodu nawdychamy i takie tam, chyba niezle grzybki mam u siebie na trawniku:cool:

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-ciu dzięki Kochana za wszystko:hug: za fantastyczne pogaduchy, za tulanko i za super miejscówkę i obiecuję że u Ciebie poplażujem:lol:

 

Brazula no ja się będę turlać to TAR-ci to może po drodze będzie głupawkę pod modrzewiem zaliczyć:lol:

 

i na podsumowanko zlotu;) jak dla mnie zarąbisty był bo super ludzie byli, pogadać można było i serducho ogrzać;) no i jak dla mnie duży plus dla organizatorów za animatorów, bo frajda dla dzieciaków i czas dla rodziców na życie towarzyskie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak u siebie podziękuję wszystkim wspaniałym ludziom z którymi mogłam się wyściskać na zlocie, z TAR-ciami, Malciami, Nefcią, Rasią, Tolą, AnSi, Yetusiami, Gośkiem, Miraskiem z rodzinką, Króliczkiem, Edzią i jeszcze całym mnóstwem Forumowiczów, których nicków nie pomnę - bo te paskudy organizatory za małym druczkiem popisali;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak u siebie podziękuję wszystkim wspaniałym ludziom z którymi mogłam się wyściskać na zlocie, z TAR-ciami, Malciami, Nefcią, Rasią, Tolą, AnSi, Yetusiami, Gośkiem, Miraskiem z rodzinką, Króliczkiem, Edzią i jeszcze całym mnóstwem Forumowiczów, których nicków nie pomnę - bo te paskudy organizatory za małym druczkiem popisali;)

 

podpisuje sie pod tym wszystkimi konczynami, bylo fantastycznie, wesolo i w ogole fajnie. i jeszcze Nelusia i Ewka szalona byla w tym swoim eleganckim kapeluszu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooooooooo TAR-cia jak mogłam podła baba o Nelusi zapomnieć:oops: normalnie jak ja tego niemca nienawidzę :mad: i słodkie dzieciaczki Nelusiowe i Jej mąż :) tak Ewka i kapelusz też nie uszli mojej uwadze;) i z Komturem miałam okazję uścisk dłoni wymienić :) Słonko zabawa była tak przednia żem jak niemowlę zapadła w sen po drodze :rotfl:

 

Nefuś Kochana mnie to wiesz wiecznie mało tulasków i Twojego kojącego głosu:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem padnieta, duzo emocji, jeszcze wiecej smiechu, az brzuch miesnia dostał :D biale grzdyle nieprzytomne ze zmeczenia, Witus z takim wyrzutem na mnie patrzy, ze ciagle w rozjazdach. my od 4 tygodni szlajamy sie po hotelach :D

 

jaki u nas wielki ksiezyc swieci, niestety jestem taka zmeczona, rano praca i nie dam rady zacmienia ogladac a niebo u nas bezchmurne, szkoda ze to nie za tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...