Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ubawiłam się po pachy, ganiając po wewątkach za Wusią, która Tarcię do lekarza goni. Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę z tego, że jesteś cholernie mało wiarygodna pokrzykując na kogokolwiek "do lekarza marsz!".

 

Tarcia, dzisiaj od samego rana miałam zamiar siąść do szycia. I nie wiem, jak się to stało, że zapier... cały dzień robiąc po dwie rzeczy na raz, a prawie żadnej z tych zaplanowanych wcześniej nawet nie zaczęłam. Zawsze twierdziłam, że planowanie to słaba rzecz. O kurde, muszę jeszcze pranie powiesić...

No ale spoko, na jutro zaplanowałam szycie...

 

Braza, Ty mnie nie denerwuj, bo jak wzór z trójkącików wymyśliłam, to na zmianę klęłam i ćwiczyłam się w byciu jak kwiat lotosu na gładkiej powierzchni jeziora. I nie wiem, czy jeszcze będę miała ochotę się w tym ćwiczyć... (znaczy muszę, bo mi jeszcze trochę pociętych trójkątów zostało i dwie małe, gołe poduszki). Może tak, a może nie... Przed wakacjami...

Kurczę, wychodzi mi, że ten bardziej porąbany wzór na narzutę jest ładniejszy, niż ten prostszy. Czemu tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubawiłam się po pachy, ganiając po wewątkach za Wusią, która Tarcię do lekarza goni. Nie wiem, czy sobie zdajesz sprawę z tego, że jesteś cholernie mało wiarygodna pokrzykując na kogokolwiek "do lekarza marsz!".

 

 

Nie ganiałam po wątkach.. ale jak tu czytam.. to to samo pomyślałam o WUsi.....

Mam sama swoje wyniki.. byłam u lekarza i psińco.. raz miała wolne, potem zaczęła przyjmować 1.10, nie dostałam się, poszłam kolejnego dnia.. a ona nie przyjmuje aż do 9.10... a ja chce ogłupieć... Planowana wizyta koniec stycznia...

Muszę wykupić pakiet rodzinny prywatny, bo oszalejemy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agdus mowilam Ci nie szalej, nalewka sie nie przyspieszy od tego :D zaczyna koloru nabierac, jak dojdzie do ciemnego bursztynu to znak ze mozna wyciagac i klarowac. co najmniej ze 4-5 tygodni jeszcze (tak obstawiam) ale nie pozalujesz. na swieta kieliszeczek na trawienie - bajka, no i klimat pomarancze, kawa, wanilia (prawdziwa, nie wanilina), gozdziczek, rodzynki, ciut miodu. mhmmm chyba dla siebie tez nastawie :D Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucz masz cobys się otworzyć mogła

 

http://www.tuchow.pl/wp-content/uploads/2008/09/klucz.jpg

 

A gdyby sie okazało, że się zamek zapiekł ...

 

http://www.zielonyogrodek.pl/images/media2/1753klucz_plaskooczkowy_z_grzechotka_Stanley.jpg

 

...do okna mam bliżej dobrze, że to parter ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wciaz lokum nie znalazlam, ogladalismy domy i mieszkania, to po prostu szok jakie ludzie nory wystawiaja za srylion kasy. a w tych norach zbieranina mebli "chws", ze tez posrednicy takie szity pokazuja, zwlaszcza ze okreslilam swoje preferencje. to co w miare mi sie podobalo to zeszlo w dzien po wystawieniu, jutro i pojutrze jade ogladac dalej - na dzis mam zarezerwowany dom - blizniak do konca tygodnia ale cena ciut wysoka jak dla mnie wiec szukam dalej, moze do soboty znajde cos innego. masakra jakas:bash::bash::bash:a czas plynie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...