Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

i wiesz jest jeszcze cos takiego jak kaucja i negocjujemy ceny jesli najem jest co najmniej na 12 m-cy inaczej sie gada, a za miesiac czy dwa to na stowe kaucje mi obetna albo wcale nie zwroca.

 

problemem sa za male metraze i umeblowanie, po co mi mieszkanie umeblowane, mam dosc swoich gratow. tylko jeden facet zadeklarowal usuniecie swoich bambetli i psy mu nie przeszkadzaja :) pojutrze jedziemy na ogladanie jego propozycji, na zdjeciach wyglada ok., metraz tez w miare, lokalizacja tez mi odpowiada, blisko do pracy i na budowe. jakos sie scisniemy, na regaly garazowe, graty ogrodowe moze najme magazyn albo w firmie uprosze szefa by mi pozwolil przetrzymac gdzies na magazynie.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tarcia, ja na nalewkę poczekam cierpliwie, a królika wyślę, kiedy go pozszywam z kawałków (na razie wygląda jak ofiara sadysty) i ubiorę. Chociaż przyznam, że od samego opisu ślinotoku dostałam...

No i życzę Ci z całego serca, żeby naleweczka dojrzewała spokojnie w tanim i miłym lokum.

 

Wusia, mam nadzieję, że teraz szukasz jednego etatu, a jeżeli już koniecznzie trzech na raz, to trzy razy płatnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agduś chwilowo interesuje mnie każda praca płatna chociaż tyle co aktualna, a teraz też zasadniczo pracuję na jeden etat bo góra nie widzi problemu i ich to nie obchodzi ile jest osób a każdy ma zapisane że ma wykonywać dodatkowe czynność na polecenie i tyle ale już mam dosyć to mnie przerosło:mad:

 

TAR-cia no jęzor mi wisi do pasa:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakos idzie wynajelismy mieszkanie troche male ale nic lepszego nie bylo, teraz sie glowie jak wtloczyc 170 m do 75 :bash: T. juz jutro zacznie rozkrecac komodki w jednym z pokoi, no bo nijak tam nie wejda a nam nie beda chwilowo potrzebne, w nich mamy segregatory, ktore zostana na razie w kartonach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...