Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

na naszym rynku jest straszna posucha z duzymi mieszkaniami do tego w dobrym standardzie i nieumeblowanymi i jeszcze we wlasciwej lokalizacji. ogladalam wczoraj 85 metrowe - zalamka, wilgotne, grzyb po scianie i niby po remoncie, rzeczywiscie kuchnia ladna, lazienka tez niezla ale w pokojach smierdzialo stechlizna - to nie dla mnie i jak ono mialo 85 metrow to ja jestem ruska ksiezniczka ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja sobie zmienię spokojnie jak szał macicy minie niektórym, póki co pojeżdżę ostrożnie:) Ognisty u TAR-ci niech nie pada śnieg a ja u siebie bym kciała jednakowoż sporo śniegu z uwagi na suszę tegoroczną i tak 5 do max 10 stopni mrozika, a co taki koncert życzeń;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo śniegu poproszę, żeby wreszcie te biegówki rok temu kupione wypróbować. Mrozy lepiej takie bez przesady, żeby nie marznąć na tych biegówkach ani na zjazdówkach poproszę. A co? Jak lista życzeń, to lista życzeń!

 

U nas zdrowo posypało, drzewa liściaste się łamią. Andrzej rano biegusiem koła zmieniał, bo się do Wieliczki wybierał. Tam po drodze taka górka jest, na której się dawniej tiry rozkraczały po pierwszym śniegu. Teraz tiry autostradą jeżdżą raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaa jaką miałam zarąbistą sobotę:lol: spotkałam się z Malcią i przytargałam do domu moje wyczekane długo duuuuuuuuże roślinki w tym przecudnego judaszowca:lol2: narobilim się jak 3 osły przy sadzeniu, po tyłkach nam się dosłownie lało bo deszcz padał ale naładowałam się endorfinkami po korek;) tylko chyba pójdę spać z nimi na dwór:lol2:

 

i teraz sobie może śnieg padać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...