Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wusia wlazlam do galerii ale tak patrze, ze ty masz ten zlew jednokomorowy z ociekaczem? swoj planuje 1,5 komory plus deska plus sitko. wlezą tam dwie deski?

 

i w wersji 1,5 nie ma antracytu, jest tylko onyx, carbon i aluminium. antracyt jest w jednokomorowym :)

 

skoro dodatki do kuchni (urzadzenia) beda czarne to zlew chyba wziac onyx lub carbon no nie? aluminium (szary) tak srednio bezie pasowal? chociaz na scianach bedzie albo białe albo szare szklo. do czego kolor dobrac do scian czy sprzetu?

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś no jakoś nie:(;)

 

Wiolcia a nie mogłabyś tak osobiście a nie z trasy;)

 

TAR-cia tak ja mam komorę i ociekacz, znaczy gdzie te dwie deski wejść mają?? mnie do komory włazi garnek taki do gotowania słoików jakieś 14 litrów a ta deska szklana co w zestawie była to dwie na raz na komorę bym położyła:) tak podejrzałam to bym chyba onyxa brała chociaż zależy od monitora ale ten carbon to mi się taki czarny czarny wydaje a ten onyx bliżej mojego antracytu czyli taki mniej czarny, mniej kontrastowy no nie wiem jak to powiedzieć;) ja mam orzechowy fornir, biały z kropelką szarości matowy lakier na meblach, czarną płytę i antracytowy zlew i się mnie nie gryzie;) myślę że jak będziesz mieć czarną płytę to czarny ( antracyt czy onyx ) zlew będzie oki:) tu niby jest taki 1,5 komory i pisze że antracyt;) http://www.taninotebook.pl/index.php?id=3&ss=6&g=237022&n=Zlewozmywak-TEKA-AURA-60-B-TG-ANTRACYT-88404

 

Brazulka a bo kolanko mam zepsute i jak się zapomnę to sobie ryknę radośnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś i nie mogła...

Ty też możesz...

A gnaliśmy z południa na północ i z powrotem.. więc szybko, bo Emil miał by być sam w domu jak starszak poszedł do pracy... a tak załatwiliśmy sprawę, , wróciliśmy , dziecko miało opiekę, i wszystkim po drodze pomachałam.. nikogo chyba nie pominęłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pękanie pomaga jakoś na brak czasu? Bo ja mam go wciąż za mało. Na ten przykład dzisiaj popatrzyłam na półkę i zobaczyłam kilka książek, które chciałabym sobie przypomnieć. Tymczasem kilka całkiem nowych wciąż czeka. A ja szyję poduszki na święta i mam kolejne pomysły, a czasu na realizację brakuje...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...