Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

na gazie to ja gotowałam większą część życia;) ale odkąd gotuję na indukcji gaz doprowadza mnie do szału;) zanim się u mamy woda zagotuje na makaron na gazie to ja u siebie już odcedzam:rotfl: na indukcji idealnie chcesz szybko zagotować nie ma problemu, chcesz żeby wolniutko mrugało mówisz i masz:lol: ale też trzeba się przyuczyć;) ja jak gotowałam na niej pierwszy raz akurat kolację wigilijną to nic nie robiłam tylko płytę myłam bo mi ciągle coś kipiało bo za szybko się zagotowywało:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wode gotuje w czajniku :D a w ogole to wole wolniejsze gotowanie, jest smaczniejsze. moze dluzej ale jednak lepiej, ostatnio robilam na indukcji strogonowa - porazka, wyszlo ale nie tak jak zawsze, po tym zdecydowalam ze nie kupimy do nowego domu indukcji i tyle w temacie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię indukcję za to, że mogę błyskawicznie zagotować wodę na coś, a później już dowolnie szybko albo powoli warzyć danie. Dawniej czasem, kiedy się spieszyłam, gotowałam wodę w czajniku, wlewałam do gara i dalej już normalnie. Teraz nie muszę. A gotować nadal nie lubię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia ale ja właśnie za to lubię indukcję że jak potrzeba to wrzucam na maksa i moment zagotowane, a jak rosołek gotuję to wstawiam od razu na wolniusio i powolutku się gotuje, długo i dokładnie: a w czajniku gotuję tylko wodę na herbatkę i kawkę:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Tekę. Też cztery pola też 1-9 i P. Timera nie używam, jakoś nie potrzebuję. Ale nie mam zamiaru nikogo namawiać. Minusy też są - nasza wybredna jest i nie każdy garnek jej odpowiada. Najwięcej problemów jest z małymi. Wciąż nie mogę znaleźć małego zgrabnego rondelka, który by łaskawie zaakceptowała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś z ikea seria 365 + fajniutki malutki 0,5 litra, z ikeowskimi nie mam żadnego problemu nawet takie marketowe no name które mieliśmy w mieszkaniu też bez problemu "chodzą";)

 

TAR-cia popróbujesz indukcji, ceramiczną znasz będziesz miała pełną jasność w temacie:lol: dla mnie tylko gazowa jest nieakceptowalna z wielu względów z czego jednym z ważniejszych jest wstrętny tłusty osad na meblach w kuchni jak się na gazie gotuje:( na indukcji tego nie ma:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WUsia.. a Ty czasami nie masz Whirlpool?

Dla mnie indukcja jest super.. nie wzięłabym za NIC gazu i za nic ceramiki.. to tak jakby się cofnąć do tyłu..

Gotować nie cierpię, ale robię to dobrze... może nie nazbyt wymyślnie...., bo nie lubię... za to mam codziennie obiad gotowany:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...