Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

TAR-cia mię ten pierwszy dalej do czarnego wnętrza kieruje;) ten pokazuje biały http://www.garneczki.pl/produkt/zestaw-garnkow-z-powloka-ceramiczna-ssw-crispy-cera-induction-7-el,19845

 

o mało co trafiłaś:lol2: ławy nie bo te co się podobają bo nie ma koloru, ale za to szafkę rtv na łez otarcie;)

 

stołu jadalnianego nie bo jadalni niet ale za to kuchenny będzie wreszcie jak Bozia przykazała;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nie wiem czemu mi tak glupio podmienia, ale twoj linek jest oki :)

 

qrcze zakupy ciesza co nie? ja wlasnie z budowy wrocilam, wpierdzielilam sie po ciemku w bloto w moich nowych fioletowych adkach :cry: za to mam pare foć marnych bo marnych ale sa, chlopaki zalali wykopki i stal krecili dzisiaj i wczoraj - qrcze szacun przy takiej pogodzie, jutro mam nadzieje, ze za widnego zajade to wiecej obfoce, bardziej dla siebie, bo co kogo moze stal na moich lawach interesowac:lol2: tu kazdy dla wnetrz wchodzi, qrcze mam zagwostke z kuchnia w jednym szczegole i chyba bez waszej pomocy sie nie obedzie, ale musze jeszcze przespac temat:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia cieszą bo od prawie 5 lat mieszkamy na prowizorkach;) a jeszcze i w dobrych cenach zanabyte;) zdjęcia pokazuj bo ja lubiem nawet stal oglądać na budowie:lol: adidasków szkoda no ale zdjęcia bezcenne:lol2: my tu po to żaby pomagać nio:hug:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i niech ci sie wiedzie jak najlepiej, prowizorki sa paskudne bo czesto na zawsze zostaja ale u Ciebie wciaz do przodu :)

 

jestem dzis tak zryta jak stonka po oprysku i czeka mnie wymiana okularów, nie moge za dlugo przed kompem ostatnio siedziec bo jedno oko mnie kłuje, moze w weekend sie umowie do optologa na badanie i wymiane szkielek, moze zaszaleje tez z nowymi oprawkami kto wie :D:rolleyes:

 

na razie z utesknieniem wygladam 19 grudnia, bo wraca moja pani fryzjerka z urlopu, odrosty mam juz do kolan ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może już potrzebujesz dwóch par patrzałek jak ja;) oprawki kup nowe zasłużyłaś:hug: jeszcze dużo roboty przed nami ale powolutku, już i tak siedzonko w salonie i stół w kuchni zdecydowanie trącą luksusem:rotfl: a jamnik pod telewizorem uszczęśliwia małża:rotfl: w salonie do szczęścia brak już tylko ławy ale nie szło nic do pary dobrać, jak pod telewizor pasowała to ława do niczego i odwrotnie, za to stół i krzesła do kuchni to normalnie w 15 minut wybraliśmy o dziwo zgodnie:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o nie ja chodze zawsze do fryzjera a moja pani jest najlepsza wiec warto na nia czekac :)

 

fajnie wymienic oprawki ale te moje sa takie fajowe, ze az mi szkoda nowe brac, a do mej facjaty dobrac cos sensownego to sztuka, a mnie zaraz irytuje samo mierzenie wrrrrrrrr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odczep się od facjaty bo bardzo dobrą masz:P ja też kocham moje oprawki i nie wymieniałam ostatnio:rotfl: bo i tak muszę polegać na opinii innych bo jak zdejmę patrzały to i tak nie wiem jak wyglądam w oprawkach:lol2:

 

też do fryzjera chodzę ale mam tyle siwych niestety że muszę często farbować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...