Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazula mnie się w oko napatoczył ten co w lidlu w gazetce jest bo ma dużą moc;) a do mordowania warzywek na surówkę mam przystawkę do maszynki do mięsa zelmera i taki komplet zupełnie mnie uszczęśliwia;)

takie cóś tylko ja cytrusiarki nie mam a można na pełnym wypasie mieć jeszcze wyciskarkę i młynek żarnowy ;)

 

http://www.zelmer.pl/files/zdjecia_produktow/maszynki_do_mielenia/986_86_symbio_42_montaz_340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-ci garnki dodają smaku i elegancji żarełku;)

 

bez przesady to zwykle garnki :D

 

A jaki to jest robot planetarny...? :rolleyes:

o np. taki

http://www.mediaexpert.pl/temp/thumbs-new/2/products/161/robot-kenwood-kmx50bk-kmix_303161_530249_350x350w50.jpg

 

ja mam takiego wieloczynnosciowca (tyle, ze starszy model) i nie zamienie go nawet na wypasionego KA, bo jest taki superancki :) i od razu jemy wiecej surowek, wymerda tez miesko na mielone - lapek wcale nie trzeba sobie brudzic, pokroi cebulke i inne warzywa. oszczedza to mi duzo czasu w kuchni jesli chodzi o przygotowania wiekszych imprez

http://s3emagst.akamaized.net/products/368/367782/images/img54099_05052008144359_350x350c_12d2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, po prostu ty Depesia nie chodzisz do pracy takiej codziennej od dziewiatej do piatej z dojazdami, korkami i srylionem dodatkowych obowiazków np. zakupowych, gdzie czas na przygotowanie posilku jest skrocony do minimum tak naprawde, wiec robot to spore ulatwienie i oszczednosc czasu (w moim przypadku). Jednak krojenie reczne 5 skladnikow do surówki zajmuje wiecej czasu niz w robocie - max minutka dwie :) moj robot najczesciej sluzy do mieszania, krojenia, robienia surówek i do mieszania mielonego (nie cierpie tego robic rekami) hehe ja nawet nie lepie mielonców tylko "kłade" z łyzki albo do rosołu albo na patelnie, doszłam juz do takiej perfekcji, ze sa prawie równe :D:D:D

ooo taki robot dobry jest tez do wyciskania soków, "cytrusarka" jest genialna i dobre tez do miąchania ciasta drozdzowego lub innego gęstego

i tak w sumie to dobry jest do wszystkiego:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam, że są dobre, a ponieważ nie znoszę gotowania, to powinnam chyba przyzwyczaić się do korzystania, bo ułatwia i przyspiesza (czyli skraca czas cierpień ;) ).

Zmiana nastawienia konieczna jest... chyba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo zycie trzeba sobie ulatwiac:lol2: wtedy jest wiecej czasu na przyjemnosci :D

 

u nas dzis byl pyszny obiadek, kluski slaskie przyrumienione na patelni, do tego potrawka z indyka w sosie smietanowo-grzybowym i buraczki zasmazane z cebulka :)

przymierzam sie psychicznie do zrobienia krolika - ponoc jest bardzo smaczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie swojskie, z buraczkow z mamy dzialki, nie pryskane chemia. zostaly mi juz tylko dwa sloiczki. moze mama poratuje w swieta swoimi zapasami:cool:

 

u nas buraki schodza na kilogramy, lubimy w kazdej formie, no moze nie w occie. najbardziej lubie zasmazane albo w kawałkach zgrilowane razem z liścmi:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo, buraczki. mniam. uśliniłam się.

narobiła trochę słoiczków, ale niestety musiałam zakupić, bo moimi ogródkowymi w tym roku poczęstowały się sarny :mad:

w ogóle często się u nas stołują. ciekawe, czy sarnina jest smaczna :stirthepot:

 

ostatnio przeglądając gazetki reklamowe, widziałam jakiś robot kenwooda w promocji za 700. wyglądał przyzwoicie i miał też blender, wyciskarkę do cytrusów i tarki do warzyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tez reklamuja w lidlu za 399 zł. planetrany z dostawkami

 

sarnina ponoc jest dobra, ja co prawda nic z dziczyzny nie zjem ale mowiono mi ze smaczna :) tylko przebadaj na wszelki wypadek:cool:

 

znalazlam, taki reklamuja w lidlu od soboty

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=49805

 

a sobie chce kupic ten wolnowar

http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?action=showDetail&id=49825

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda nieźle. wprawdzie nie ma tylu dodatków, ale za to moc większa i miska też.

 

ps. coś takiego jak wolnowar, to nie wiedziałam, że istnieje. pewnie fajna rzecz. tylko znowu czasu więcej potrzeba.

 

 

ale w tym czasie mozna robic cos innego na kuchence albo pranie, sprzatnac chate przed przyjsciem gosci takie tam damskie rozrywki ;)

albo na luzaka wziac dluga kapiel, strzelic depilacje, balsamiki i inne , na koniec mejkapa a potrawa sama sie zrobi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...