Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

kurde pech, moja tesciowka dzis miala kolejna operacje na kolano albo stope - juz nawet w tym sie nie rozeznaje, bo ona od szpitala do szpitala ostatnio:cool:

wspolczuje jej mocno, bo bedzie kilka tygodni uziemiona ale wlasnie po pierwszej operacji nie spasowala i teraz powtorka byla znaczy sie naprawa tego co popsula, nie dbajac o zalecenia, normalnie :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pan doktor uprzejmnie od 13 listopada na zwolnienie mnie wysyłał, ale jak to ja, rozumek jak ziarenko maku to wczoraj wytłumaczył mi ręcznie, że powinnam jednak skorzystać i wrąbał mi steryd w staw, całą noc tynk z sufitu obgryzałam z radości i teraz grzecznie korzystam z L4, a czy się operacją nie skończy to siem dowiem po rezonansie:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazula w poniedziałek w biedronce będzie super blender bardzo mocny zrobisz z nim zupę kremik i ma także przystawkę do siekania i ścierania, ja mam taki i badzo sobie chwalę go:) http://www.biedronka.pl/pl/product,id,15072,name,blender-reczny-hoffen-food-expert-700-w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie wiem co kupic, żeby nie musieć ręcznie siekać warzyw na surówki i sałatki .... Chyba pozostane przy gotowcach :D

 

ten siemesik co go pokazalam to jest idealny robot do salatek, mam 5 tarcz łacznie z taka, ktora fryty robi(słupki - dwie grubośc)i, krojenie plastrow 2 grubosci, na suroweczki drobne i srednie oczka, do tarcia ziemniakow na placki, jarzynowka plus noż do krojenia np. cebulki. w sumie robie nim wszystkie rodzaje surowek od marchewki, porowej, buraczkow, kapuscianej, po mizerie :D

wczoraj mielismy placki ziemniaczane - starcie ziemniakow minuta bez krwawicy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo ja TAR-ciu to tak wolę konkretnie coś do czegoś;) mam maszynkę do mięsa z przystawką do szatkowania warzyw i to mi załatwia większość produkcji kuchennej;) bo i mięsko zmielę i mak do ciasta i jarzynki na surówkę i 10 kg buraków do słoików;) blenderek czasem jak coś ściapkować albo koktajl zrobić więc ten biedronkowy co mam nie dość że mocny to w sumie taki robocik bo i tareczkę ma i noże ma i trzepaczkę takoż:) no a mikser to wiadomo bardzo często;) a ten planetarny ma jeszcze blender ten "kubkowy" to już full wypas jest:lol: no i taki piękny czerwony metalik:rotfl: ale generalnie ten wielofunkcyjny robocik fajny też jest tylko mi się go ciągle wyciągać nie chce:oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i widzisz to wszystko mam w moim robotku :) moj stoi na wierzchu, moze nie wyglda jak KA ale chyba bym zwariowala chowac go i wyciagac. ja nie mam kuchni do pokazywania, gdzie na blacie nic nie stoi tylko artystycznie deska z paroma plastrami marchewki i nozem najnowszej generacji ;) u mnie na blacie stoi duzo rzeczy, przyprawy , oleje, oliwy, robot, czajnik, ekspres. a oleje nie sa przelane w artystyczne butelki (jakas fobia) tylko sa w tych, ktorych byly kupione, bo kuchnia u mnie słuzy do gotowania. oczywiscie to czego nie uzywam za czesto jest pochowane ale tez nie bede swirowac z tym chowaniem podstawowych akcesoriow. wystarczajaco w innych sprawach jestem poukladana w kuchni lubie miec swojsko. i nawet ta moja nowa kuchnia super hiper bedzie tak oswajana:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja też wszystko podręczne mam na wierzchu:rotfl: szału bym dostała lecąc po wszystko do spiżarki i i olej też mam w kupnej butelce siostro Ty moja:lol2: ja o tyle że ten blenderek to do gara zapakuję i zmiksuję a nie muszę przelewać;) taki uraz mam po tym jak bratowa mojej mamy zamordowała mi blender ten dzbankowy postanawiając zrobić zupę-krem z pieczarek, wlała takie gorące, dzbanek się rozleciał, blat mi uszkodziła jeszcze:mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeśta pomogły jak niewiemcooooo ....:D Przede wszystkim to mi o surówki i sałatki chodzi, no nie chce mi się szatkowac, kroić i siekac na drobno ręcznie a z drugiej strony bardzo lubię takie cudeńka! Te tarki ręczne niestety nie bardzo się sprawdzają ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...