Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

moje rady:

nie rob az takiej wysokiej skarpy, bo jest niewygodna w obsludze np. przy plewieniu, efekty 3d osiagniesz dodajac kamienie, pienki i sadzac odpowiednio rosliny, skarpe swoja troche rozgarnij i splaszcz jest zwyczajnie za stroma i za wysoka. nie rob takiej wyspy, niech lagodnie schodzi ku kostce i boki tez niech schodza lagodniej. uda ci sie i bedzie znakomity efekt, troszke trzeba jedynie powalczyc z ziemia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz wiem o co Ci chodzi:lol: że takie równe jak stół;) ale to tylko tymczasowo do osiadania do sadzenia się to plaskate zróżnicuje:)

 

zly tok myslenia, zrob to od razu znaczy sie rozgarnij, ziemia ci osiadzie razem z roslinami, bedzie latwiej sadzic niz w takim twardym kamieniu uklepanym i efekt bedzie naturalny a nie sztuczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wusia powolutku zrobisz dobrze, tak jak ugadałysmy. nie wyslalam ci piwonii, mam urwanie d...y w robocie, ciagle gdzies wybywam a kwiatek zaczyna kwitnac, sorki ze nie zdazyłam.

wczoraj po nocy okap jeszcze zamawialam zeby znizki nie tracic. coraz bardziej zaczyna mi sie podobac moj mały drapieżca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAR-cia spokojnie wyślesz jak przekwitnie też będzie dobrze:hug: tylko pokaż jak kwitnie:lol: okap ten co miał być ?? ;)

 

jaki drapieżca:jawdrop:

 

kupiłam magnolię Nigra ( da się schować przed mężem bo mała ;) ) i brzozę Long Trunk ( ni cholery nie da się ukryć :rotfl: ) i zamówiłam sobie dwie cudne sosny jedna to taka niesamowicie puchata kulko-stożek a druga szczepiona na pniu niezbyt wysoko no może z 50-60 cm pieniek ma już bardzo konkretnie gruby i dużą koronę taką plaskatą ;) ale do odbioru za 3 - 4 tygodnie bo dopiero je wysadzali do większych donic i muszą się ogarnąć roślinki a oni ocenić ich stan zanim pójdą do ludzi;) ale karteczki mają moja nie ruszać powieszone;) cudne po prostu i muszę je mieć ;) no i załatwiałam sprawę prezentu parapetówkowego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no taaaaaaaaaak cudny okapek:lol:

 

judaszowca nie:( bo światło kiepskie i przyznaję bez bicia że nie pomyślałam:oops: a brzozę i magnolię zaraz pstryknę póki żywam;) a sosenki dopiero jak kupię bo tak skitrali paskudy że nie było jak zrobić zdjęcia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...