Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no to w paski to poduszka na krzesło tylko opuszczona z siedziska:rotfl: profilaktycznie ziołowe prochy od weta brała tak że nieźle poszło:)

 

dzisiaj to się za to nieźle zgrzałam:rolleyes: poszedłam z Młodą na spacer bo pogoda piękna, idziemy sobie naszą ulicą, widzę na placu wielkiego husky ale radosna przecież za płotem, a to bydle pyk do płota, wzdłuż płota i pyk na ulicę bo nie było siatki tylko tuja:bash: kolana mi się ugięły bo to bydlę jeszcze z pół raza większe jak Młoda:rolleyes: podlazł, Młoda zaczęła poburkiwać, mnie leci po plecach bez mała bo myślę jak Młoda się ciepnie ze strachu to nie mamy szans, ale jestem dla niej pełna podziwu bo widać było że zestrachana i zestresowana ale dała się wyciszyć, obwąchały się ostrożnie i powoli się z Młodą wycofałam z powrotem a husky poszedł na plac, dzielna, grzeczna Młoda i na smyczy super bez ciągnięcia bez mała non stop przy nodze, musimy chodzić dużo wśród ludzi żeby się wyluzowała:)

 

ale wrażenie też robi bo jechał starszy facet na rowerze i pyta "pani a ten piesek to bardzo gryzie" padłam ze śmiechu i mówię że jeszcze nie bardzo bo to szczeniak, to się facet dla odmiany śmiać zaczął;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje tylko wystrachaly dzieciaki pod plotem :lol2:

 

wlasnie uzylam prezentu swiatecznego od mezusia, miodzio jest. dawno takiego fajnego prezentu nie dostalam ktory i cieszy i sie przydaje i ulatwia zycie i sprawia przyjemnosc :D

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profesjonalny sprzecior do pedicure/manicure

generalnie mam problem ze stopami i latanie co dwa tygodnie do kosmetyczki mnie juz z lekka meczylo. dzis zrobilam nozki i od razu pare kilo mniej na stopach. choc chyba z lekka przesadzilam, bo piecze :D ale tak przyjemnie. i musze lepsze kosmetyki kupic, do peelingu i krem /zel łagodzacy po. aaa musze jeszcze nauczyc meza masazu albo na walentynki niech masazera mi podaruje:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...