Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

no ja nie czaje, macie chyba inna zime. u mnie wciaz snieg lezy i mroz codziennie. a znowu dzis zapowiadaja opady sniegu i sniegu z deszczem. juz bym chciala zeby topnialo i sie suszylo, bo bagno mam.

 

od kilku dni przyuwazylam ze w karmniku nocuje jakis ptak, wyglada na wrobla. wszystko rozumiem ale w karmniku??? nie na drzewie?:o ze tez sie kotow nie boi. ale faktem jest, ze grubas straszny :D je slonecznik i spi, wczoraj go pomylilam z kula tluszczowa i pytam meza po co tyle nakladl a on mi na to, ze to ptaszek spi. :cool:

musza czuc sie te ptaszydla bezpiecznie w ogrodku, psow sie na pewno nie boja a i bialasy nie sa zainteresowane.widze, ze kilka skrzydlatych trzyma sie blisko tarasu i nawet nie uciekaja jak ktos chodzi. ale tez juz sa coraz glosniejsze, cwierkajace jakby i one wiosne w kosteczkach czuly.

ja juz wyrobic nie moge, w lutym jestem tak umodowana jesienia i zima ze az mnie nosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mama znowu na antybiotyku tyle co po transfuzji, Młody coś wywinął z brzuchem idzie w kwietniu do szpitala na badania łącznie z gastroskopią w narkozie a ja wtedy w sanatorium, ciągle Go boli nawet ma szanse na kamień w woreczku:bash: mnie takie skurcze mięśni szarpią że nie sypiam a w robocie taki sajgon że na myśl o poniedziałku mi się wrzody otwierają to tak w skrócie:bash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Pesteczko :hug:

 

TAR-cia wszystkie badania będzie miał robione bo te bóle są umiejscowione głównie w prawym boku jak wątroba, woreczek a i nerka może boleć tym bardziej że szczawiany w moczu są ale oprócz tego ogólnie Go boli brzuch, nie może jeść bo boli albo nie jest głodny jak już je to troszkę zje i pojedzony i gastrolog zadecydowała że to też trzeba zrobić:( jak ma skłonności po mnie to z rurką się niestety zaprzyjaźni bliżej:bash: mnie w czerwcu te rozkosze czekają;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jak się taki atak powtórzy to polecimy od razu prywatnie żeby wykluczyć, na kwiecień bo na przyjęcie do szpitala na oddział trzeba tyle czekać:( przyjęcie będzie we wtorek a gastro robią w czwartek więc może jeszcze coś innego pani doktor wymyśli, dobra jest i dokładna więc mam nadzieję że dobrze zdiagnozuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli woreczek, to najpewniej usuną mu te kamyki nieinwazyjnie. 3 dziurki na brzuchu, w tym jedna w pępku i po zawodach.

 

Nerka sama w sobie nie boli. Jeśli ma kamicę, to będzie go bolało niżej, gdy kamienie będą schodzić, ale nie tam gdzie nerki. Łatwo sprawdzić czy to nerka. Kładzie się dłoń na plecach tam gdzie nerka i uderza w nią pięścią. Nie specjalnie mocno, ale dla sprawdzenia kilka razy.

Całe życie żyję z przeterminowanym wyrokiem z powodu uszkodzone nerki i w ten sposób sprawdzam, bo czasem bolą mnie okolice nerek. Przeważnie jest to wynik fizycznego przemęczenia i to nie nerki.

 

Te bóle brzucha ...Hm.... Znajomej wnuczka w święta wylądowała nieprzytomna na ojomie. Dziecko narzekało, że brzuszek boli, mało jadło. W końcu zaczęła chudnąć. Wszystko trwało ze 3 miesiące. Diagnoza lekarza – grypa żołądkowa. I tak sobie było właśnie do świąt. Dziecko ma cukrzycę.

Warto sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...