Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie wiem czy sie trafi, rok temu ja trafilam przypadkiem a jak pojechalam za tydzien to juz wysprzedane wszystkie a przeciez tanie nie byly. tak na nia patrzylam dzis i wyglada z enie zmarzla :) ciekawe jak ma sie rubik na razie caly czas pod juta. odkryje juz po mrozach a maja jeszcze dobry tydzien nas trzymac. i sniezy caly czas:evil::evil::evil: do lata mi ten snieg nie stopnieje. jedyny plus ze wyjszniete krokusy opatuli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie taka zimnica że mi się wczoraj nagrzewnica w wentylacji załączyła:mad: chętnie bym więcej śniegu widziała bo u nas cieniutka warstewka i lodowaty wiatr:(

 

u nas też cały tydzień mrozów wieszczą:(

 

a lipka jak się trafi będzie super a skoro raz u Ciebie była to jest szansa że znowu będą;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze ja w tym ogrodniczym rzadko jestem, bo mi nie po drodze i drogo tam jest. ale oczywista ze bede i poprosze o telefon gdyby mieli te lipki to podjade. u nich kupilam tez te wszystkie brzozy i tego derenia kwitnacego, ktory rzeczywiscie kwitl przepieknie, jest tak piekny ze jeszcze 2 sobie kupie, nie dosc ze kwitl to jeszcze pieknie sie przebarwia jesiennie.

ja u siebie ustawilam nagrzewnice gdy temp. nawiewu jest niższa niz 18 stopni. nie lubie jak mi zimnym po szyi wieje. rano dzis o 7 u nas bylo -16. juz mam tak dosyc a T. mnie wczoraj pocieszyl ze tak bedzie nawet do 8 marca:mad: nie ma bata, zaczynam klecic marzanne. spale i utopie w naszej strudze te cholere zeby lato bylo porzadne, trzeba wrocic do starych obrzadkow:lol2: u nas sniezy co chwila, ja mam dosc. psi chyba tez maja dosc bo nawet nie chca na dwor wychodzic, nawet Kasti ktory uwielbia taplac sie w sniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak masz śnieg to roślinkom lepiej, a u mnie wygwizdów:( z centymetr śniegu leży a wieje jak złe:(

 

drogi ogrodniczy bo roślinki rzadkie to sobie cenią;)

 

ja sobie w wentylacji nic nie poustawiam bo mam najprostszy z możliwych sterownik i niewiele mogę;)

 

też muszę jakiego gada utopić ale raczej wybrałabym płci męskiej i niekoniecznie robić by trzeba było;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie znacznie wiecej niz centymetr, wszystko to co ostatnio stopnialo to przez dwa dni znowu dopadalo:bash: mam dosc juz tej zimy

 

ja nie mam w swojej centrali wbudowanej nagrzewnicy tylko dolozona oddzielnie z automatyka, na nagrzewnicy mam pokretelko na ktorym ustawia sie temp. zalaczenia i poprzez zaprojektowana automatyke ona sie wlacza lub nie, wedle ustawien. na sterowniku nic nie gmeram, jest caly czas wlaczony na auto :D

 

jednak mam mozliwosc wylaczania nagrzewnicy z reki w rozdzielni, tak na wszelki wypadek.

 

ogrodniczy drogi ale trafilam ilka ladnych roslinek i niektore byly tansze niz w tej mojej szkolce.

musze przesadzic moje wszystkie piwonie drzewiaste po kwitnieniu, za bardzo sa narazone na snieg z dachu.

Edytowane przez TAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się teraz boję wiosny:( sam mróz to jeszcze ale z tym lodowatym wiatrem to nie wiem co przetrwa:( no poza dwoma clematisami w donicach bo w garażu siedzą od 3 dni i głupie będą siedzieć aż ciepło się nie zrobi bo po 3 dniach jeden ma półcentymetrowe liście a drugi pąki już je dzisiaj przyciełąm:(

 

Ty masz wypas z wentylacją bo się na tym znasz a ja jak robiłam to nowość była i nawet trudno było wykonawcę sensownego znaleźć:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Wusia odkrylam dzis mojego rubika bo bylo slonecznie i prawie 15 stopni. wychodzi na to ze przetrwal zime i planuje kwitnac :D

a zakrylam go tylko na te mrozy, w te wczesniejsze z zimnym wiatrem w grudniu byl odkryty. delikatne przymrozki juz mu nie zaszkodza, ostatecznie worki z juty z powrotem na niego rzuce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie o maszynkę i zestaw do surówek chodziło;) chociaż i końcówką do makaronu bym nie pogardziła bo domowy makaron to pyszny jest tylko ja kroić nie umiem szybko jak moja mama i bym chyba ze dwa dni kroiła:rotfl:

a po co kroic wkladasz ciasto do maszyny i wychodza juz pokrojone jak chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na liście na pewno nie kwiatki jak coś może ściąć ale ja go kocham nawet jak nie zakwita:lol:

 

ale sobie w tyłek dałam wczoraj;) łażę dzisiaj jak paralityk, całą łezkę ogarnęłam po zimie:rotfl: jeszcze katafalk został, lawendę przyciąć, clematisy oprysk promanalem nie wiem kiedy to obrobię:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...