Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ja tez dzis porobilam troche, uporzadkowalam rabaty przy tarasku i wzdluz domu od strony lasu. poscinalam suche badyle bylnowe, troche traw. naladowalam baterie ale tez odkrylam jaka slabizna jestem po tej zimie. i juz wiem ze jednak z bylinkami sie wstrzymam, chce posadzic mniej pracochlonne rosliny. nie mam juz tyle sily co kiedys :(

 

moja mama caly czas choruje, az sie o nia martwie, bo nawet nie chce jesc. boje sie ze w szpitalu wyladuje. jutro siostra ma jej zaniesc rosol i swieze soki z burakow i warzyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo tak mi przykro TAR-ciu wiem co to znaczy, dużo zdrowia Mamie życzę, może jak ciepło będzie na dwór trochę powychodzi to apetyt wróci ważne żeby wyzdrowiała:hug:

 

mnie bylinki to tam jeszcze ale dobiły mnie hortki:bash: normalnie tyle cięcia że szok, powiedziałam Młodemu żeby mnie w kostkę kopnął jak popatrzę jeszcze w kierunku hortek:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

no chce ci powiedziec ze nie kupie tej komody, ten stary lakier na fornirze jest ponoc nie do zdarcia i moge uszkodzic ten fornir pod spodem. ale mam zdjecie gdzie nie ma tego wstretnego lakieru - az plakac mi sie chce taki sliczny. ten lakier musialby zdjac ktos doswiadczony ja myslalam, ze zel rozpuszczajacy i papier scierny wystarcza ale raczej nie :( nic to bujne sie do stolarza i zapytam czy mi zrobi jakas z tych co mi sie podobaja ale w orzechu, piekne drzewo. ewentualnie w debie

 

moja mama juz w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super że lepiej Mamie wiedziałam że dobrze że tam trafiła bo ta idiotka by Ją wykończyła:mad: jak coś rób orzech nooooooo nie będziesz żałować;) mnie stolarz schody z orzecha amerykańskiego proponował ale na końcówce za drogo niestety było i do dzisiaj mam przed oczami tą boską dechę;)

http://www.schody-chudzinski.com/wp-content/uploads/2012/08/drewno-orzech-amerykanski-660x270_c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
Brazunia to jeszcze lekko drażliwy temat;) :rotfl: 6 stycznia będzie miała 2 miesiące w połowie stycznia będę jechać w jej stronę i bym chciała wziąć ale menż stawia opór bo On by chciał później:mad: a mnie aż wątroba boli z braku paszczy:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, taki 3,5-4 miesieczny jest najlepszy :) mocno juz zsocjalizowany z innymi psiakami, na tyle duzy ze nie bedzie tesknic za mama i co za tym idzie silniejsza psychika, bardziej stabilna. ja to widze po moich bialasach. Kasti mial 8 tygodni, pies z problemami bechawioralnymi, lękami roznego rodzaju, zaborczy. a Wicio moje sloneczko radosny i mega stabilny, bez lękow, bez zlych zachowan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie TAR-cia właśnie inaczej:( Unia wzięta jako 8-tygodniowa i była najcudowniejszym psem pod słońcem, a Cara 3,5 miesiąca i wiesz jaki dramat był:( wszystko od hodowcy zależy, ja lubię takie młodziaki bo są mega plastyczne:) póki co ostre negocjacje trwają:lol: a mąż marudząc w tak zwanym międzyczasie szykuje wszystko dla szczeniora:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

mnie już łamie nie powiem w której części ciała:rolleyes: ale negocjacje z mężem zakończyły się sukcesem:rotfl: i po paszczaka jedziemy 16 stycznia:wave: jeszcze daleko ale już bliżej jak dalej, wczoraj jak mi hodowczyni fotki podrzuciła to do dzisiaj mi się paszcza śmieje :lol:

 

 

 

taka jestem dumna ;)

 

48362086_323965845111348_4222259323654373376_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...