Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tarcia, on siwy to od 2 roku życia zaczął być... potem tych siwych tylko przybywało a niebawem będzie miał 8 lat...:yes:

 

 

nasz Kastencjusz bialy to siwizny nie widac i tez juz 8,5 latek mu stukło. za to oczka oba juz biale i stawy bola coraz bardziej. a spacerki coraz krotsze i za pilka jakby mniej biega. za to woli pod kocykiem lub na cieplej podlodze sie uwalic i spac. juz wiosny mi sie chce, zima jakas dupowata w tym roku. ciagle szaro i buro, slonca prawie wcale. rok temu wylegiwalismy sie na tarasie mimo sniegu i mrozu, bo sloneczko dawalo. a teraz mam wrazenie jakby nie swiecilo od 3 miesiecy. caly czas chmury:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osia moja to nie dość że wariatka to jeszcze zaraza straszna:rotfl: siedzi sobie człek spokojnie, kopytka po ciężkiej pracy na pufie wyciągnięte, forum czyta a tu niespodziewanie i ukradkiem paszcza rekina pełna igiełek zamyka się na biednej pięcie:rotfl:

 

TAR-cia piękny wiek ma już Kastoś oby jak najdłużej cieszył Was swoją obecnością:)

 

ja nabieram coraz większej pewności że mi hodowca jakiegoś miksa psa-świni-kota-kangura opylił:o

 

szczeka to jak pies, w śniegu ryje jak świnia za truflami, do zabawek skrada się jak kot do myszy i skacze na nie jakby uciekać miały no i podskakuje do góry z czterech łap na raz jak kangur:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psy to potrafią :)

Moi rodzice nie chcieli się zgodzić na psa. Miałam wtedy 20 lat i 2 nie udane starty na studia za sobą. Bardzo potrzebowałam przyjaciela. Uwielbiam duże psy, więc kiedy znajomi powiedzieli, że jest do wzięcia z hodowli dog... Był nieco przerośnięty prawie 5 miesięcy. Pozbywali się go, bo likwidowali hodowlę z powodu chorego dziecka. Przywiozłam go do domu i wypuściłam w przedpokoju. Mama miała ciężką grypę i leżała w łóżku. Pobiegł od razu do niej i polizał po dłoni. Trafił ją od razu. Potem kiedy wrócił do domu tato, Tim wiedział jak się zachować. Tata otworzył drzwi, a ten mądrala siedział na środku przedpokoju i czekał wpatrzony w niego. Nawet nie drgnął. Tato podszedł i pogłaskał grzecznego pieska. Kupił ich oboje pierwszego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy mówią, że zwierzaki nie myślą :wiggle:

 

5-miesięcznego Tima, to ja jeszcze targnęlam na ręce, ale musiał chcieć. Później jak jeździłam z nim po całej Warszawie od weta do weta, bo wszędzie wykańczaliśmy leki, to pewien wet po zdemolowaniu gabinetu przez mojego zestresowanego na maksa psiunia, powiedział „Jak sobie pani z psem nie może poradzić, to trzeba było ratlerka kupić”. A co ja winna byłam, że Tim jak postawił mi łapki na ramionach, to był wyższy ode mnie o dobre pół metra. Szybkie zamykanie drzwi i jeszcze szybsze opieranie się o nie opanowałam po pierwszym fikołku powitalnym. Co innego złapać i wstawić na stół zdenerwowane bydlę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwierzaki myślą i czują czasem więcej jak ludzie, Uzuri jak się źle czułam to przychodziła do mnie kładła łeb koło mnie, przytulała się i łzy jej z oczu płynęły bo inaczej nie umiała pokazać że widzi i współczuje

 

mała maupka też już zakumała że pani miła i głaszcze i że czasem można pobrykać i nie słuchać ale jak pani ryknie to należy natentychmiast wykonać polecenie:rotfl:

 

nasz wet nie powiem póki co targa poczwarkę na stół jak sama z nią jestem, a ja się cieszę że Kira powoli kuma jak do auta włazić i już przednie łapy na progu stawia to łatwiej dupsko wepchnąć niż całe przeszło 14 kg targać do góry:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu za komuny, gdy tramwaje były raczej mrożone niż ogrzewane, strasznie zmarzły mi stopy. Cały czas ruszałam palcami w butach i było jakby coraz zimniej. Wsiadł owczarek podchalański z panią. Postał chwilę, przyszedł do mnie i uwalił na stopach. Nie chciał wysiadać. Ja jechałam dalej.

A mój kot Pasqal zawsze wie, że mam problem z żołądkiem. Układa się na mnie i robi sesję mruczenia. Za pierwszym razem nie wyrzuciłam go tylko dlatego, że mi go żal się zrobiło. Ciekawe co pomaga, kocie ciepło czy mruczenie.

 

Ona już ciężka jest :eek: To ile będzie ważyć za rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my wczoraj dla slepaka wozek kupilismy. ostatnia nasza wycieczka w miescie, masa ludzi to byl koszmar, pies zdezorientowany totalnie, wystrachany, nieszczesliwy. wczoraj wozeczek dotarl i bedzie mozna znowu po miastach wycieczkowac. problemu nie mamy ze spacerniakami w lesie i na bezludziu tylko w miescie. bialas jak sie w wozku uwalil to wylezc nie chcial. znaczy sie podoba:cool: tyle, ze sie z malym wykloca, kazdy chcialby miec swoj transport:rolleyes:

 

 

jestesmy gotowi na wenecje i inne nicee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie z powodow ekonomicznych i bagazowych dwa wozki wychodza taniej i co dziwne zajmuja mniej miejsca w aucie. pozyczylismy od znajomych taki podwojny pol bagaznika zajal. a te co kupilam sa wygodne, bo "kabine" mozna na siedzenie i psiaki w niej siedza sobie wygodnie podczas jazdy, kola i pałaki pod siedzenie sie mieszcza. a wyobraz sobie ze w podwojnym tez fochy stroja, krolewicze wygodnickie ;) to wole dwa mniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwię się, że one lubią siedzieć w wózku. Małe pieski są, a więcej widać jak się jest wyżej i nikt nie szturcha. Jaki kupiliście? Dużo rodzajów jest.

 

Ja bym taki wybrała

https://allegro.pl/oferta/transporter-ibiyaya-5w1-wozek-torba-dla-psa-kota-6976428093?fromVariant=6976427365

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...