Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

TAR-cia no mnie bardzo kwitnienie oczara cieszy bo bałam się że po tej długiej ciepłej jesieni i nagłej zimie nic z niego nie będzie no i nie jest duży ale udało mi się i zakwitł:rotfl: u mnie prymulka jeszcze ma pączki, ranniki ładnie idą jak będzie ciepło to najpóźniej w niedzielę powinny zakwitnąć, ja jutro będę sprzątać, ciąć suche i pryskać promanalem i w ogóle jakoś szybko mi zima zleciała a teraz pora się na dwór ruszyć:lol: ja chyba w skrzyniach to nic sadzić nie będę w tym roku bo mi ten mały wampir wszystko zje:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 1 month później...

a to o tę wstrętną, podłą kreaturę chodzi co mi ostatnio z miłości pół nogi rozpruła:mad: no jak kocham gada tak miałam ochotę łeb ukręcić;) póki co pies obronny z gatunku zaliżę na śmierć:rotfl:

 

dla TAR-ci bo zdjęcie na fejsie było to nie widziała padalca;)

 

Kira.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałam :rotfl: mąż poprosił o sprawdzenie ciśnieniomierza, założyłam, włączyłam i zaczął buczeć jak mankiet pompował no to małe, niewinne na pozór stworzenie nie wiem czy w celach ratunkowych czy z głupawki skoczyło na mnie i pazurem dość głęboko przeorało mi nogę, jak zaczęła z 10 cm nad kolanem tak skończyła w połowie łydki:mad: a że z krzepliwością u mnie kiepskawo no to kupa zabawy z tamowaniem krwi była;) że już nie wspomnę że każde zgięcie nogi do dzisiaj w euforię mnie wprawia;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli przypadek. Młody zwierzak, uczy się co może się dziać wokół niej. Zaniepokoiło ją, ot co. Nawet pretensji nie wypada mieć. Pokazałaś jej potem ten ciśnieniomierz, dałaś posłuchać? Ja bym tak zrobiła, żeby na przyszłość nie szalała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pisałam :rotfl: mąż poprosił o sprawdzenie ciśnieniomierza, założyłam, włączyłam i zaczął buczeć jak mankiet pompował no to małe, niewinne na pozór stworzenie nie wiem czy w celach ratunkowych czy z głupawki skoczyło na mnie i pazurem dość głęboko przeorało mi nogę, jak zaczęła z 10 cm nad kolanem tak skończyła w połowie łydki:mad: a że z krzepliwością u mnie kiepskawo no to kupa zabawy z tamowaniem krwi była;) że już nie wspomnę że każde zgięcie nogi do dzisiaj w euforię mnie wprawia;)

No to masz pierwsze rany wojenne od małolaty...:rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...