Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

u siebie drugiego wprowadzilam po 3 latach, pierwszy miesiac byl ciezki ale teraz jeden bez drugiego zyc nie potrafi. nastepnym razem biore od razu dwupaka, najlepiej rodzenstwo. teraz to sie boje, ze jak starszy odejdzie pierwszy to malemu na tymczas bede musiala przygarnac zastepstwo, wezme ze schronu, tam jest mnostwo staruszkow do adopcji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Moje dwie Tyriona przyjęły każda po swojemu: Starszyzna w pysk na powitanie a Młoda obojętnie. Taryę spotkała to samo. Betona zaakceptowali wszyscy, każdy po swojemu, a sam Beton szybko się zorientował, z kim i na ile może sobie pozwolić.

Jest bosko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osia trudno powiedzieć:rotfl: może tylko się pobawić:rotfl:

 

TAR-cia no Łatka bardziej moja:lol:

 

ogólnie rzecz ujmując to mąż im mniej wie tym zdrowszy:rotfl:

 

gangrenki małe zupełnie inne;) Łatka leci biegiem na wołanie, głaskaj mnie i pieść, na ręce da się wziąć bez problemu ale od razu chce zejść, Batman podchodzi ostrożniej, mniej chętnie daje się brać na ręce ale jak już weźmiesz to moment się rozkłada i odpala mrrrrrrr mrrrrrrrr mrrrrrr aż wibruje, leży spokojnie i czeka na pieszczoty, teraz badałam przed chwilą futra to takie spasione że brzuszki dwa razy większe niż jak w niedzielę przywiozłam:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
Brazula no czy ja wiem czy mocno, ja wzrostu siedzącego psa to gadzina stoi a ja głaszczę bez schylania się po grzbiecie, dla mnie rozmiar normalny dla innych "ale wielkie bydlę" ;) ogólnie reakcje ludzi na jej widok bywają bezcenne:rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...