Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia, ja też składam Ci życzenia wszystkiego najlepszego z okazji Imienin. Dużo zdrowia. :p

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/d96332d8fbc9d55a51dcf63711fd703f,10,19,0.jpg

 

Spóźnione, ale szczere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień dobry :D Dobrze, że Wu wróciła :lol: Ja z garami mam to samo - całe Swięta non stop mycie :evil: Nie znoszę tej czynności, a moja osobista zmywarka w postaci syna i męża też się zbuntowały :roll: Nie opłaca się nam teraz kupować zmywarki, bo wciąż liczę na to, że w koncu zamieszkamy w nowym domu :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Madziunia dzięki za życzenia i piękne kwiaty :D

 

normalnie żeby nie było śmiesznie coś mi się wydaje ze telewizor mi się zepsuł mam taką ładną kolorową ramkę po brzegu ekranu :roll: kolorki są zmienne w zależności od koloru tego co wyświetlają rameczka jest czerwona, zielona różowa i dalej jak tęcza :-?

 

cholera zaczynam podejrzewać że małż go zepsuł bo chciał nowy :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz wusia jak to się pięknie składa.. rok się jakoś przemęczycie, a potem nowy telewizor pięknie się będzie w domku prezentował (jak coś to telewizor też mam do oddania :wink: zaledwie 5cio letni... :evil: )

To jest właśnie to kupowanie, że niby do nowego domu będzie w sam raz :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy salon ... bez TV!!! Jeśli już coś oglądam to najchętniej w pozycji horyzotalnej, sypialnia nadaje się do tego ekstra, a w salonie ... na ki gwizdek tak właściwie?? Jak ktoś przyjdzie toż przeca nie po to, żeby w TV się wślepiac... Co Wy na to??

 

Wusia, cham i prostak jestem ... imieninowe serdeczności zostawiam chociaż 4 dni po fakcie, wstyd i hańba :oops:

 

http://media1.mojageneracja.pl/oipwpoueue/mediumjz7xd5564800d3a9b358d14217.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się marzy salon ... bez TV!!! Jeśli już coś oglądam to najchętniej w pozycji horyzotalnej, sypialnia nadaje się do tego ekstra, a w salonie ... na ki gwizdek tak właściwie?? Jak ktoś przyjdzie toż przeca nie po to, żeby w TV się wślepiac... Co Wy na to??

 

braza my zdecydowaliśmy, że TV w salonie nie będzie.. na początku stwierdziliśmy, że ten, który mamy tam nie pasuje i musimy nabyc inny.. a potem zadaliśmy sobie pytanie PO CO? jak jest to gra czesto bez sensu, bo nikt go nie ogląda.. jak goście są - nie mam zwyczaju właczać, bo wtedy się rozmowa nie klei.. a jak bedę chciała coś obejrzeć to mam odpowiedni pokój na pięterku, gdzie cisza i spokój i można się skupić.. a zatem dopóki nas dzieciaki z góry nie wygonią - tam będzie :wink: i ostatecznie postanowiliśmy zainwestować w wieżę do salonu.. ale do sypialni też bym nie chciała go wstawiać.. bo to pomiesczenie przeznaczone do innych celów :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuligiem chciałam do Ciebie jechać,

lecz kare konie nie chciały czekać.

Porwały sanie, mkną pod gwiazdami

a ja zostałam sama z życzeniami.

Ale gdy tylko okno otworzysz,

w świeżym płateczku życzenia złożę,

w gwiazdce co spada tutaj z obłoków

będę ci życzyć Szczęśliwego Nowego Roku!!!

 

http://img132.imageshack.us/img132/9843/rakiety2id3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o my tez mamy technicsa starego jak swiat, ale moj maz chyba sie z nim nie rozstanie :roll:
mama to samo :roll:

a jak wspominam o zmianie to mi mówi o Denonie :lol: :lol: :lol: Dziękuję, na razie w kolejce jest pralka, szuszarka, meble do gabientu meble do ogrodu i dopeiro na końcu Denon :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...