Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aguleczko na tej fotce to Twój domek :o

 

tak to mój domek , tak zapytałam bo pierwszy raz sie spodkałam że ktoś zamawia okna kiedy jeszcze domek nie stoi albo ja zacofana jestem i wszystko robie duzo zapóżno niż powinnam :) co prawda umnie w górze zwężali okna bo znajomy stwierdził że zrobią mi takie szerokie ale potem będę nażekać i będą opadac więc zwęzilismy troche otworki i jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotko tak mam konkretne wymiary zgodnie z projektem bo w projekcie kazałam sobie zrobić typowe wymiary i myślę że ekipa jest na tyle dobra że wymiar utrzymają zresztą zawsze można poszerzyć albo zwęzić :lol: :wink:

Aguleczko domek masz prześliczny a nie jesteś zacofana dla mnie to czysta ekonomia z tymi oknami :-? teraz mogę je mieć po prostu najtaniej zrobią je na sam koniec marca a do czasu wstawienia poczekają sobie u sprzedawcy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotko tak mam konkretne wymiary zgodnie z projektem bo w projekcie kazałam sobie zrobić typowe wymiary i myślę że ekipa jest na tyle dobra że wymiar utrzymają zresztą zawsze można poszerzyć albo zwęzić :lol: :wink:

Aguleczko domek masz prześliczny a nie jesteś zacofana dla mnie to czysta ekonomia z tymi oknami :-? teraz mogę je mieć po prostu najtaniej zrobią je na sam koniec marca a do czasu wstawienia poczekają sobie u sprzedawcy :D

 

 

czy jeszcze jest cos takiego jak typowe okno ? i faktycznie tańsze ?? co to za okienka zamówiłas i w jakim kolorze? jaką kolorystykę okien dachu elewacji planujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe znaczy że raczej standart nie jakieś ponadwymiarowe :D okienka z Oknoplastu Kraków w kolorze orzech tańsze bo duży rabat wyrwałam w związku z promocją zimową to można było wydębić więcej dach też mam zamówiony grafitowy a elewacja jasna :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

typowe znaczy że raczej standart nie jakieś ponadwymiarowe :D okienka z Oknoplastu Kraków w kolorze orzech tańsze bo duży rabat wyrwałam w związku z promocją zimową to można było wydębić więcej dach też mam zamówiony grafitowy a elewacja jasna :D

 

ja też okno plastu mam ,w Skawinie zamawiałam bo oni już całą rodzinkę obskoczyli i są godni polecenia :)

pasowało mi to też dla tego że bramę do garażu obok zamówiłam i zalezało mi na montarzu w jednym dniu ale co do bramy to polecała bym wiśniowskiego tu w domku mam i uważam że dużo lepiej chodzi ciszej tamta ładny ma panel gra z oknami ale chodzi jak dla mnie za głośno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...