Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dobry wieczór

 

Monia ja też bardzo dziękuję wyglądasz dokładnie tak jak na zdjęciach i reszcie powiem że do kogo jak do kogo ale do Moni to ten dworek pasuje jak ulał :D idealnie po prostu no nie wyobrażam sobie Moni w nowoczesnym domu Monia będzie piękną panią na Dworku i bardzo sympatyczna jest :D

ja mam nadzieję że nie dosć że będzie okazja do spotkania i kawusi to jeszcze będzie to w niedługim czasie :D

 

ależ fajny był wypad do Krakowa tyle przesympatycznych kobietek i co jedna to ładniejsza jeszcze :lol: a ja mam ocząpląs od pięknych płytek które mają paskudnie wysokie ceny :-? dzieki dziewczyny oby częściej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór

 

Monia ja też bardzo dziękuję wyglądasz dokładnie tak jak na zdjęciach i reszcie powiem że do kogo jak do kogo ale do Moni to ten dworek pasuje jak ulał :D idealnie po prostu no nie wyobrażam sobie Moni w nowoczesnym domu Monia będzie piękną panią na Dworku i bardzo sympatyczna jest :D

ja mam nadzieję że nie dosć że będzie okazja do spotkania i kawusi to jeszcze będzie to w niedługim czasie :D

 

ależ fajny był wypad do Krakowa tyle przesympatycznych kobietek i co jedna to ładniejsza jeszcze :lol: a ja mam ocząpląs od pięknych płytek które mają paskudnie wysokie ceny :-? dzieki dziewczyny oby częściej :D

Wusia, dziękuję raz jeszcze :oops: O Tobie powiem krótko: kobitka z jajami - świetna dziouszka i masz buziaki ode mnie:

http://img132.imageshack.us/img132/9985/buziakidj4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję dziewczyny :oops: :oops: :oops: no co Wy toż ja całkiem zwyczajna dziołcha od stodoły :lol: :wink:

 

Monia co masz na myśli że z jajami :oops: :lol: :wink:

No co ja Ci będę tłumaczyć, Wunia :lol: :lol: Jak nie chcesz z jajami, to się poprawiam. Prawidłowe brzmienie miało być: O Tobie powiem krótko: kobitka z cyckami :wink: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ukradłam od Ani nasze zdjęcia tyż sobie wkleję :lol:

 

Cześć Babeczki! 8)

 

Monia bardzo miło było Cię poznać! :D

Uśmiechnę się do Ciebie na wiosnę, jak będę moje róże kupować... 8) :wink:

 

Anula rozumiem, że zajechałaś szczęśliwie?!

 

Wklejam foteczki ze spotkania!

Na pierwszym od lewej góry:

Małgosia, Monia, Efilka,

Skabunia, Markotka, Anja, Wusia i Kluczmonia.. 8)

 

http://img407.imageshack.us/img407/5849/img5963fj9.jpg

 

A tutaj ja zamiast Efilki! 8)

http://img55.imageshack.us/img55/8249/img5967yt4.jpg

 

Zmykam śpiu Kochane, bo Mężuś mnie molestuje... 8) :wink:

Do jutra, papatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...