Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wusia. Zatoki trzeba leczyc, bo potem bedzie jeszcze gorzej. Za pare lat dojda schorzenia uszu, wiczne zakazenia i antybiotyki. Jesli sa polipy to bezwzglednie nalezy usunąc. To nic strasznego. Wez załatw sobie skierowanie prywatnie jakos i lecz sie dokąd nie jest za pozno. Jak juz trafisz do poradni to chyba nie trzeba ciagłych skierowan od ogolnego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiolaszku prywatnie to ceny mi zdecydowanie szkodzą :lol: :wink: wystarczy że z Piotrusiem ganiam po większej części prywatnie :-? głowa mnie boli ale to nie wina polipa jest tylko jak się miałam okazje przekonać niskiego ciśnienia i małej ilości płynów wypijanych :roll: no iniestety nie czarujmy się nerwowy ze mnie rocznik a to też nie pomaga na ból głowy :(

 

Bzdury!!!! To nie jest tylko wina niskiego ciśnienia, wiem co mówię, bo mam bardzo niskie ciśnienie, a głowa boli mnie tylko na zmiany!!! Mój Szanowny przez polipa w szpitalu wylądował i jako gratis dostał niezły opier...ol od lekarza!!!

Zasuwaj ale już!!! Przestań się bawić w martyrologię bo to przestaje być zabawne!!!!!

 

A ... dzień dobry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekaj pośmiejemy się jak bedziesz mieć dzieci :wink:

 

małżon sobie znowu palucha uciął :evil: :evil: :evil: ma dwa szwy a ja oficjalnie jeszcze nic nie wiem bo pojechał do mojej siostry piguły żeby Mu opatrunek zrobiła ale Ona na szczęście sadystycznie nastawiona zawlokła Go do szpitala na szycie a do mnie prosił zeby nie dzwonić żebym sienie denerwowała :evil: :evil: :evil:

 

 

no ja sie nie denerwuję

 

 

ja jestem wkur$#$%%^na :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pod wieczór ja wylądowałam w szpitalu u lekarza bo mi kark total usztywniło i mózg mi chciał wylecieć dobrze że gorączki nie miałam bo jak nic siora by mi zapalenie opon mózgowych wmówiła :roll: dostałam zaszczora z ketonalu ( o żeby tej pielęgniarce :evil: tak mi małpa źle dała że do teraz 4 litery mnie bolą a siostra chichota że mogłam wziaść na wynos sama by mi dała to by tak nie bolało ) i na wynos receptę na piguły przeciwbólowo-przeciwzapalno-rozkurczajace i jak do jutra ciut nie puści to mam wrócić i do neurologa

 

 

tylko nie krzyczcie błagam :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...