Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

a teraz przyczynek do polskiej służby zdrowia :lol:

 

jako obiecałam poszedłam dzisiaj do lekarza

 

pan doktor pyta w czym rzecz mówię że szpital że lekarz że neurolog no i nie mogę ruszać że boli i że chcę do neurologa

 

pan doktor skierowanie wypisał i stwierdził że resztę to już neurolog

 

znaczy jutro pełznę do roboty bo neurolog dopiero w środę

 

no i żeby nie było że to moja wina ja byłam u lekarza :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Kasia w robocie bo musiałam kasę rozliczyć i trochę porządku w papierach zrobic żeby mi co 5 minut nie dzwonili :-?
czyli miałam rację, że z Tobą NIE GADAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Wiesz co, stara baba jesteś, a głupia jak......... praca, praca, praca.... :evil: :evil: :evil:

Czy praca się zajmie Twoim dzieckiem jak padniesz???????????????????? :-? :-? :-?

Ech :cry: :cry: :cry:

 

Dopóki nie miałam dzieci to też mi się wydawało, że się beze mnie zawali. Głupia ci... ze mnie była, bo byłam na zwolnieniu w ciąży z Synkiem i poszłam na maturę, bo po mnie zadzwonili :o :o :o :o Że też oni się nie bali, w zasadzie mogłam już wtedy urodzić. Jak się moja lekarka dowiedziała, dostałam taki OPR, ze do dziś pamiętam. Darła się jak opętana, wszyscy słyszeli. Na korytarzu jakieś 30 bab.

Nie lekceważ tego, błagam. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowie, a w konsekwencji życie. Przemyśl to :roll: Ja już jestem tak uczulona na takie kwestie, że aż mam teraz ciśnienie przez Ciebie :-?

 

No, to powiedziałam co wiedziałam, teraz możesz mnie przeprosić i obiecać poprawę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia a co ja mogę na głupotę lekarzy :(

jak w ciazy byłam to leżałam o 4 miesiaca brzuchem do góry i nie było takiej siły żeby mnie do roboty wyciągnąć jak mi pan doktor pogroził palcem i powiedział że wiem kiedy on dyżur ma w szpitalu :roll:

 

muszę poczekać do środy mam nadzieję że neurolog będzie mądrzejszy pozbieram zdjęcia tego czegoś co sie kręgosłupem nazywa i zobaczymy :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja nie chodze do lekarzy na NFZ chociaz jestem ubezpieczona. Trudno. Na mieszkanie potrafie wydac kilka tysiecy w bloto, jakims grzebkom glupim, zeby ich zony mialy za co bizuterie kupowac a na SOBIE bede oszczedzac? Wu, ja Cie prosze... Mojej kolezanki matka zaoszczedzila na lekarzu, poszla do laryngologa na NFZ, ktory jej powiedzial, ze jej sie z nerwow wydaje, ze cos jej rosnie w gardle. 2 miesiace pozniej wycieto jej cala krtan, dzisiaj kobieta juz od roku nie zyje. :( Mozliwe, ze wystarczylo odzalowac wtedy te 100 zlotych... Naprawde nie warto na zlosc, ze nam sie nalezy darmowa sluzba zdrowia odmrazac sobie uszy. :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...