Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia a co ja mogę na głupotę lekarzy :(

jak w ciazy byłam to leżałam o 4 miesiaca brzuchem do góry i nie było takiej siły żeby mnie do roboty wyciągnąć jak mi pan doktor pogroził palcem i powiedział że wiem kiedy on dyżur ma w szpitalu :roll:

 

muszę poczekać do środy mam nadzieję że neurolog będzie mądrzejszy pozbieram zdjęcia tego czegoś co sie kręgosłupem nazywa i zobaczymy :-?

to trzeba było powiedzieć, że chcesz zwolnienie :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może ja głupia jestem ale jak idę chora do lekarza to powinien sam wystawić zwolnienie a przynajmniej zapytać czy jestem w stanie pracować jak sam nie potrafi tego ocenić a nie ja sie będe domagać zwolnienia jakby mi się robić nie chciało

nie mam po prostu siły się kłócić z lekarzem noi chyba że w srodę tez ktoś postanowi mnie olać że chciałam skierowanie to dostałam i następny pacjent :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no może ja głupia jestem ale jak idę chora do lekarza to powinien sam wystawić zwolnienie a przynajmniej zapytać czy jestem w stanie pracować jak sam nie potrafi tego ocenić a nie ja sie będe domagać zwolnienia jakby mi się robić nie chciało

nie mam po prostu siły się kłócić z lekarzem noi chyba że w srodę tez ktoś postanowi mnie olać że chciałam skierowanie to dostałam i następny pacjent :-?

Ty wiesz, że ja to znam z drugiej strony. Nie dokońca jest tak jak mówisz, ale za dużo tłumaczenia, póxno już i piję winko, :D

Proś o zwolnienie, to tak na przyszłość :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja wiem że są lekarze i lekarze mój ulubiony rodzinny do którego niestety ciężko się jest dostac to kiedyś jak nie wzięłam zwolnienia jak stwierdził że przemęczona jestem UWAGA PRZEMĘCZONA NIE CHORA to mnie z zemsty do sanatorium wysłał no ale na Niego musiałabym czekać do piatku a ja potrzebowałam skierowania na już :(

 

sadyści kochani moi w środę na pewno zamachwam Wam L4 słowo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie ma co obwiniac lekarzy, ale nasz system i finansowanie tego systemu.

 

kochana a czy Ty masz skierowanie z napisem PILNE, bo jak nie to i kilka tygodni mozesz poczekac....

a zarejestrowalas sie juz do tego neurologa, bo pewnie Cie tak od reki nie przyjmie,

 

sory ze tak czarno, ale tak u nas jest....

 

duzo zdrowka i L4 chce zobaczyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

absolutnie nie ma co obwiniac lekarzy, ale nasz system i finansowanie tego systemu.

 

kochana a czy Ty masz skierowanie z napisem PILNE, bo jak nie to i kilka tygodni mozesz poczekac....

a zarejestrowalas sie juz do tego neurologa, bo pewnie Cie tak od reki nie przyjmie,

 

sory ze tak czarno, ale tak u nas jest....

 

duzo zdrowka i L4 chce zobaczyc

dokładnie, ale dopóki nie znasz tego z drugiej strony to nie wiesz jak jest naprawdę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu jest jedyny jasny punkt :lol: dzwoniłam dzisiaj do przychodni przy szpitalu gdzie przyjmowała fajnista pani neurolog tyle że nazwiska nie pamiętam i nie wiem czy to ona będzie czy nie i pani mnie poinformowała że nie ma zapisów i że przyjmuje w środę i w czwartek i mam mieć tylko skierowanie :D więc mogę iść zaraz w tą środę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...