Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Wuśka, rozumiem, że wersja "schodkowa" bardziej Ci pasuje??? Szczerze - mi tez! Należę do tych, co to nie muszą mieć wszystkiego pod sznurek! Możemy zrobić tak: ścianę z lodówką zostawiamy jak w wersji pierwszej, czyli lodówa, niskie - 140cm - cargo, żeby oddzielić od piekarnika i szafka na różne duperele, z drzwiczkami albo szufladami, ajk wolisz. Reszta zostaje tak jak w wersji drugiej, co Ty na to???

 

Mam ochotę walnąć tę pomarańczową ścianę na ciemniejszy kolor... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesc, - za blisko plyta do zlewu, ani rozpakowac zmywarki nie ma gdzie.

Mi tez sie pierwsza wersja podobala bardziej (łącznie z kolorami) tylko te słupki to jednak wole jak są pod sznurek (jakos tak bardziej uporządkowane to. Dobra była tez wersja ze slupek z piekarnikiem na jednym koncu L stal, a na drugim lodówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uda sie, uda Brazo. Tobie napewno. Moze zajrzysz tez do mnie? Mam troche problema ze swoim aneksem sypialnianym. Moze jakies uwagi mi dasz? hmm?

 

Sorki Wusia ze sie wcinam, ale jestem desperate.

 

http://forum.muratordom.pl/komentarze-do-mysiego-domu,t140916-1920.htm

Wusia a jeszcze jedno - kto sie zajmuje synkiem, jak jestes w pracy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, za chwilę je sobie ściągnę, ale walczę z kuchnią Wusi. Zastanawia mnie tylko, z jakiego powodu okap nie może być obok okna?? Czy to są uwarunkowania techniczne, czy czysto estetyczne. jedna ściana odpada z powieszenia czegokolwiek, więc jest problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

po kolei moje Kochane Ludki :D witajcie wszyscy stali bywalcy :D i Ty zaginiony Duszku :wink:

Brazusia poddałam sie jak forum zdechło :oops: więc tak chyba ta pierwsza rzeczywiście naj tylko te zmiany przez karton-gipsa i jakbyś mogła jeszcze rozważyć taką opcję oblana przeze mnie łzami ze wywalamy tą sliczną komodę co stoi na ścianie obok drzwi spiżarni i tam może jakiś stół wejdzie a te szafki to w taki kształt nieco podkowy na jednym końcu lodówka na drugim piekarnik zamykałyby podkowę jako wyższe sprzęty a reszta jakoś tak równo :roll: ale mam wizje a jak słowo daję nic nie brałam i wczoraj tabletki też nie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a okap koło okna mógłby troszku utrudniać otwieranie okna no i gdzie zrobić odprowadzenie z wyciagu :-? chyba na tej ścianie co jest w drugiej wersji lepiej by pasował bo w strone spiżanrni to droga do komina jest chociaż ja sie ni cholery nie znam na podłączaniu tego cholerstwa tym bardziej przy wentylacji mechanicznej :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) widze nowy projekcik :) mnie sie to nawet bardziej podoba niż pierwsza jeśli chodzi o stronę z lodówka może mniej znowu ten okap nie wizualnie a funkcjonalnie :) ale słuchajcie jeśli ściana koło drzwi jest z regipsów i nie można na niej nic wieszać to nie może stanąć przy niej stół a tam gdzie stół nie można zrobić jakiś szafek wiszących nawet by to lepiej wyglądało wchodząc do kuchni wizdi sie juz piekne mebelki :) chyba że tamta ściana też jest z regipsa :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuśka, Ty lepiej się najpierw zorientuj, gdzie ten okap można zamontowac, chociaż ja uważam, że na k-g też można - jeśli to będzie sam okap. Dajesz tylko dłuższe kołki - na mój rozum, ściana k-g jest montowana na stelażu i odstaje od głownej ściany na odl. tak z 5 cm - więcej chyba nie (ale lepiej, żeby wypowiedział się ktoś mądrzejszy) więc zamontowanie samego okapu nie obciąży tej ściany! Pozostaje kwestia komina wentylacyjnego, chyba że zdecydujesz się na okap węglowy, do niego nie potrzebujesz komina. W tej chwili główkuję, jak to rozwiązać, ale wychodzi mi kicha; nie podoba mi się to :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o co Wy mnie podejrzewacie :evil: sama nie wziełam procha a tym bardziej dziecku bym nie dała :evil: Piotruś po prostu ucina sobie codzienną drzemkę a ja mam czas obiadek gotowac i po forum pomykać :lol:

sam okap Brazusia to nie byłby problem tylko żeby mi drzwi nie zablokowały kołki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...