Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Witam i życzę miłego dzioneczka :)

 

 

Mnie ta ta wersja rónież się podoba nie zagracone wszystko pasuje :)

 

jedynie mikrofalę przestawiła bym gdzieś by blatu nie zajmowała :) lodówkę otworzysz spokojnie tak jak mówisz stolik przesunąć zawsze można :) okap ładny zamontujesz i będzie super :) a jakią fajną masz spiżąrkę :) ładne półeczki :) Brazunia wszystko idealnie dopracowywuje :) mogła wstawić drzwi zamknięte ale wstawiła uchylone żeby było widać że to spiżareczka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

do nas też :D

Brazunia wszystko zawsze dopieści jakby się kto przyglądnął to salon też urządzony :lol: kolorki Brazunia są super podoba mi się to połączenie takiego beżu z (najbardziej mi pasuje określenie) terakotą :D ta cała ściana i pas przy stole na drugiej podoba mi się ten kolor ale jakoś nie miałam cywilnej odwagi przywalić takiego w sumie ciemnego intensywnego koloru ale tak jak jest to już wiem jakiej farby poszukam :lol:

 

a ta komodka na wejściu to mnie normalnie rozkłada za każdym razem jak na nią patrzę :D

 

a płytę to mi Brazusia zapodała kropka w kropkę taką jak mam teraz :lol: i już wiem że czarnego szkła drugi raz sobie nie kupię :roll: ale teraz to ja już wiem jak kombinować z gniazdkami i innymi takimi bajerkami i wiem co chcę

 

Brazulka to żebyś w następną wiosnę tylko takie u SIEBIE oglądała

 

http://www.digitalphoto.pl/foto_galeria/2425_2007-0071-spring-flowers.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images33.fotosik.pl/453/a1e71065e9e232b8m.jpg

 

myślę sobie, ze Myszce chodzi o odsuniecie szfki z piekarnikiem od płyty kuchennej :roll:

Wusiu a ile miejsca zostanie pomiędzy szfkami a wejsciem do spizarki?

bo może udałoby się wtawić jeszcze jedną szafkę "40" pomiedzy piekarnikiem a płytą i wtedy jest po tej stronie wiecej miejsca :roll:

no nie wiem czy ja jasno piszę :roll:

 

aaaa dzień doberek infantylnie mówię 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguleczko no są jeszcze stalowe :lol: teraz mam czarne szkło bo jak ą zobaczyłam to stwierdziłam że muszę mieć no i teraz mam :roll: trochę cieżka w utrzymaniu jest żeby była piękna i nic na niej widać nie było :-?

 

Wusiu ja mam stalową :roll:

poooooooorażka moim zdaniem :roll:

chyba nie ma dobrego rozwiazania :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguleczko no są jeszcze stalowe :lol: teraz mam czarne szkło bo jak ą zobaczyłam to stwierdziłam że muszę mieć no i teraz mam :roll: trochę cieżka w utrzymaniu jest żeby była piękna i nic na niej widać nie było :-?

 

ale to mowa o gazowych bo elektrycznej stalowej to ja jeszcze nie widziałam :p ja mam obecnie czarna szklana płytę a na niej palniki super sprawa ale faktycznie ciężka w utrzymaniu bo palniki przeszkadzają w czyszczeniu dlatego teraz chcę elektryczna :) będzie gładka więc super sie takie myje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja nie mam pojęcia ile miejsca bo przecież nie mam jeszcze kuchni :oops: :lol: ja teraz mam gazową i potem też bedę mieć gazową mówicie że stalowa porażka no to ja już koncepcji nie mam
Porażka, potwierdzam

Moja "mama" ma taką na szkle, takim grafitowym

MOja kumpela ma na czarnym, obie świetnie wyglądają i czyszczą się rewelacyjnie :)

 

Oczywiście gazowe to kuchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...