Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Kamyczku ja już nawet mam na oku takiego jednego co mi powinien przynieść ulgę :wink: tylko teraz jeszcze do poradni rehabilitacyjnej po skierowanie na zabiegi tylko wiesz Kamyczku chora ta nasza slużba zdrowia skoro neurolog nie widzi potrzeby rehabilitacji takiego przypadku pomimo że ma na pieczątce specjalista neurolog a lekarz chorób wewnętrznych którym jest mój rodzinny widzi konieczność rehabilitacji ( pewnie tytuł doktora nauk medycznych go zobowiązuje do myślenia :wink: )

 

 

Aguleczka no nie wiem właśnie jeśli blat jest jasny to chyba zlew też powinien być raczej jasny :roll: a może sie mylę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

http://i.pinger.pl/pgr80/0fd081e800255d564986f2df o taki kiedys znalazłam dokłądnie w takim kolorze jak będę ja miała :) mebelki facet powiedzia mi że czeka sie ok 3 tyg no ale ja jeszcze sprzętu nie mam wczoraj zamówiłam i zanim mi go tu przyślą zanim facet meble pomierzy to tak akurat za dwa mc będzie kuchnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu tu mnie zaskoczyłas ty nie wiesz jaki kolor zlewu no wiesz :p :) powiem tak taki jasny mają znjaomi i niby niepowinno być nic widac ale zciemniał im bardzo nie ciekawie wygląda dlatego ja wziełam prawie czarny ale czy tez nie będzie jasnych jakiś plam kto wie :)

 

Ja mam taki franke

http://www.franke.pl/resources//Image/FRANKE/PRODUKTY/duze/agd620_duzy1.jpg

 

Jest to antracyt czyli prawie czarny i w uzytkowaniu jest rewelacyjny - nic na nim nie widac :p !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wu ja najpierwe kupilam agd, bo wzielam 9 msc przed zrobieniem kuchni (kupilam na raty i zanim zrobilam meble to sprzet konczylam juz splacac), a potem wymyslalam kolor mebli. Wiedzialam, ze cale agd chce albo czarne albo piaskowe, poprzednio mialam wszystko w inoxie i wiecej nie chcialam.

Do tego czarnego sprzetu najpierw miala byc kuchnia orzech, a blaty jasne, potem stanelo na debie angielskim (fotka w dzienniku) i blaty jasne, a w ostatecznosci jest dab angielski z blatem w maziaje z przewaga czarnego, wiec bardzo ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magpi na fotkach to blacik na ciemny wcale nie wygląda :D a kuchnię masz bardzo ładną chociaż za mną aktualnie łażą takie zupełnie proste fronty albo z ramką z deseczek ale też płaskie (i kto zgadnie co miałam na myśli :roll: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlew fajny ale dla mnie ma za mala komore, dostaje wscieklizny jak mi sie blacha przy myciu nie miesci :)

Bardzo słuszna uwaga, Markotko :wink: Muszę o tym pamiętać przy wyborze zlewu, bo rozglądam się za małymi, a to mycie blachy przecież takie ważne - też się o to zawsze wściekam, bo mam teraz mały okrągły zlew :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...