Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Masz rację Aniu

ja w komentach podaję takie wiadomości, które są ogólnie znane sąsiadom, znajomym, nic szczególnego, mało osobiste. Mało tego, przecież moge cos nie coś "niechcący" przekręcic, niedopowiedzieć :roll: :wink:

Jedynie zdjecia domu są "osobiste" :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam Was dziewczyny wieczornie

 

 

Wiecie co... Nie wszyscy sa maniakami, chociaz ze zdjeciami chyba trzeba bardziej uwazac. Fotosik mi ostatnio marudzil, wiec usunelam z niego wszystkie prywatne zdjecia i najwyzej one znikna z komentow, ale przeciez juz je wszystkie widzialyscie, wiec strata zadna... A karton-gipsy moze sobie ogladac do woli kto chce... Mialam tylko jedna taka historie, ze ktos mi wyslal SMS'a na temat antresoli i ekipy - do dzisiejszego dnia nie mam pojecia, skad mial moj numer. :-?

 

Małgoś, a ja niby skąd wzięłam :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was dziewczyny wieczornie

 

 

Wiecie co... Nie wszyscy sa maniakami, chociaz ze zdjeciami chyba trzeba bardziej uwazac. Fotosik mi ostatnio marudzil, wiec usunelam z niego wszystkie prywatne zdjecia i najwyzej one znikna z komentow, ale przeciez juz je wszystkie widzialyscie, wiec strata zadna... A karton-gipsy moze sobie ogladac do woli kto chce... Mialam tylko jedna taka historie, ze ktos mi wyslal SMS'a na temat antresoli i ekipy - do dzisiejszego dnia nie mam pojecia, skad mial moj numer. :-?

 

Małgoś, a ja niby skąd wzięłam :wink: :wink:

 

Ja wiem, skad Ty wzielas, ale Ty jestes moja znajoma wiesz gdzie... :lol: :lol: :lol: A ten gosciu nie jest... Szukalam sie przez google ale nie znalazlam telefonu na komorke. Inna sprawa, ze on zajmowal sie monitoringiem rynku budowlanego (tez go sobie wyguglowalam po numerze :lol: ), moze oni maja jakies tajne zrodla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic mi się nie chce nic :oops: wiosna mam całe buty w błocie!!!

ale powiem Wam co dzisiaj robiłam od rana przyszywałam córci cekiny do sukni (jutro bal) miała być królową elfów skrzydełka i całą resztę mam kiedy wszystko było już oki stwierdziła że woli być Jasminą (taki strój przywieźliśmy kiedyś z wakacji) a mnie głupią boli ręka bo się pokłułam

co za dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...