Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

ciekawe kto go obroni przed niewiastą :evil: :wink:

 

ni mom łdzewu...jak narazie samego mnie to :evil: ..sie kutfa prosic musem jak swinia czy co..

 

 

Duszku ale czego się tak nerwujesz :o

 

Małgoś jak sobie wyobraziłam Monię dokopującą mi do szmat to monitor uplułam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ancymonie czego się w domu nie pokazujesz :(
olewa nas :(

 

kur*&^a mam tyle roboty ze nie wiem w co rece wsadzic...

 

z nowosci ekipa (juz trzecia) od gk dziala,

pan mi wycenil kominek brunnera tak jak chcialam - mieszcze sie w budzecie (to ten pan od Neferci i Nitusi) wiec lada moment bede miala najpiekniejszy kominek swiata ;)

 

a ogolnie praca praca praca, dzis mialam 5 spotkan - 6 gdzin z kawalkiem w knajpach, kawiarniach i restauracjach spedzilam jak ja nie cierpie zapachu fajek na ubraniach :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ancymonie czego się w domu nie pokazujesz :(
olewa nas :(

 

kur*&^a mam tyle roboty ze nie wiem w co rece wsadzic...

 

z nowosci ekipa (juz trzecia) od gk dziala,

pan mi wycenil kominek brunnera tak jak chcialam - mieszcze sie w budzecie (to ten pan od Neferci i Nitusi) wiec lada moment bede miala najpiekniejszy kominek swiata ;)

 

a ogolnie praca praca praca, dzis mialam 5 spotkan - 6 gdzin z kawalkiem w knajpach, kawiarniach i restauracjach spedzilam jak ja nie cierpie zapachu fajek na ubraniach :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Oooo, SUPER :wink: Aniu, trwasz w mocnym postanowieniu niepalenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, i to nawet taniej niz na Strawberry...

 

http://tagomago.pl/szampon-orchidei-wlosow-mieszanych-normalnych-250ml-p-7007.html

 

A nie mozna goscia opierdzielic jakos po szwabsku? Albo wystaw mu negatywa, od razu zareaguje... :evil: :evil: :evil:

 

ekstra ten szampon ;)

 

ja nie kupowalam ze swojego nicka, tylko koles od Dejwa kupowal :evil:

Malgos a Twoje lampy doszly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, i to nawet taniej niz na Strawberry...

 

http://tagomago.pl/szampon-orchidei-wlosow-mieszanych-normalnych-250ml-p-7007.html

 

A nie mozna goscia opierdzielic jakos po szwabsku? Albo wystaw mu negatywa, od razu zareaguje... :evil: :evil: :evil:

 

ekstra ten szampon ;)

 

ja nie kupowalam ze swojego nicka, tylko koles od Dejwa kupowal :evil:

Malgos a Twoje lampy doszly?

 

Moja doszla do domu w ciagu 5 dni czy cos kolo tego, naprawde szybko. I dali mi linka z numerem z DHLu. Trzeba go ochrzanic i zagrozic, ze sie wystapi o zwrot kasy. Na ebayu sprzedajcy nie moga wystawiac negatywow kupujacym, a jak placilas przez paypal, to masz ubezpieczenie. Cham jakis... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...