Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czesc Madziu, czekam na wycene mebli, ale wiem ze cena mnie nie powali, termin realizacji maj :roll: :roll: :roll:

 

wybieram sprzet do kuchni. jeszcze zostala mi tylko zmywarka :wink:

a co u Ciebie Skarbie, zdrowko ok?

 

A dziękuję na zdrówko nie narzekam:-)

Jeśli chodzi o zmywarkę to ja bym wybrała boscha lub siemensa. Mam Boscha od 10 lat i jest bezawaryjny. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że to słuszny wybór :p

 

Dziewczyny, czy któraś słyszała o nigeryjskich naciągaczach. Działają na Allegro :o

 

Oczywiscie, codziennie dostaje pare maili od nich, niektore sa bardzo zabawne. Zawsze pisza, ze czeka na mnie spadek ilestam milionow. A jak dzialaja na allegro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o tym nie słyszałam. Ale wczoraj dostała od tych oszustów maila i obadałam sprawę. Dziewczyny jak będziecie coś sprzedawać na Allegro uważajcie na oszustów!!!!

 

 

Tak w skrócie: wystawiasz przedmiot na Allegro; dostajesz maila (najczęściej w języku angielskim) z propozycją kupna przedmiotu za cenę 3-4 krotnie wyższą od oczekiwanej; wysyłasz przedmiot; nie dostajesz pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o tym nie słyszałam. Ale wczoraj dostała od tych oszustów maila i obadałam sprawę. Dziewczyny jak będziecie coś sprzedawać na Allegro uważajcie na oszustów!!!!

 

 

Tak w skrócie: wystawiasz przedmiot na Allegro; dostajesz maila (najczęściej w języku angielskim) z propozycją kupna przedmiotu za cenę 3-4 krotnie wyższą od oczekiwanej; wysyłasz przedmiot; nie dostajesz pieniędzy.

 

Jeszcze slyszalam, ze pisza Ci, ze zaplaca za cos tam 2 razy wiecej, ale z roznych powodow, zeby im najpierw wyslac jakas tam kase, a oni oddadza 2 razy tyle. Ludzie sie lapia na to, chociaz nie wiedzialam, ze sie na allegro rzucili... Kiedys do mnie napisal taki jeden, ze chce sie uczyc polskiego, a potem od slowa do slowa, zebym mu podala adres, bo on chce mi wystawic invoice. On mnie! :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze, ale ludzie to są pazerni. Niejaki Pan Maciej wysłał do Nigerii dwa laptopy warte 8 kawałków. :o :o

 

Jedni sa pazerni, a inni naiwni. Jak widzisz slowo Nigeria, to uciekasz jak najdalej sie da. Tam z lotniska nie wyjdziesz dopoki lapowy nie zaplacisz. Poczta nie dochodzi, wszystko kradna. Czasami nie od razu widac, ze to z Nigerii, ale poznaje sie po niegramatycznym angielskim i najczesciej braku duzych liter. I zawsze tytuluja list: Dear Sir... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...