Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazunia weszłam i oczom nie wierzę :D łazienka jest naprawdę śliczna taka pierdołka jak rączka od drzwi szafki to nic nie znaczący drobiazg ogólna koncepcja bardzo mnie się pododba i ta narożna szafeczka i kwadratowy prysznic naprawdę piękna :D fakt że dopiero jak zaczęłam sięwn nią wgryzać to zauważyłam że świetnie połączyłaś minimum płytek ze ścianą co od razu daje mi szansę popatrzenia na nieco droższe płyteczki :wink: :lol: albo inaczej może nie niecco droższe tylko nie bedzie mnie tak przerażać ilość dekorków ktore trzeba by kupić :wink: co najwyżej zmieniłabym kształt umywaleczk i kibelka bo aktualnie mam pociag do kantów :lol: :wink: ale pasuje mi dobrze się w niej czuję jak na nią patrzę :D jedyna wada to że wybrałaś jedyny kolor płytek którego mój małżon nie jest w stanie strawić no nie znosi zielonego :lol: spojrzał i pierwsze ale to nie ten kolor dostał repryemndę że niech sobie podłoży inny kolor i patrzy na resztę i powiedział że bardzo ładna :D

 

BRAZULA JESTEŚ WIELKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wusiu..dobrego dnia :D

nie nadgonię komentarzy, ale mam nadzieje, że po podrzynaniu juz śladu nie ma na duszy i ciele? :D

łazienka jest fajna..powiedz jakie ma wymiary?

 

Brazunia weszłam i oczom nie wierzę :D łazienka jest naprawdę śliczna taka pierdołka jak rączka od drzwi szafki to nic nie znaczący drobiazg ogólna koncepcja bardzo mnie się pododba i ta narożna szafeczka i kwadratowy prysznic naprawdę piękna :D fakt że dopiero jak zaczęłam sięwn nią wgryzać to zauważyłam że świetnie połączyłaś minimum płytek ze ścianą co od razu daje mi szansę popatrzenia na nieco droższe płyteczki :wink: :lol: albo inaczej może nie niecco droższe tylko nie bedzie mnie tak przerażać ilość dekorków ktore trzeba by kupić :wink:

 

BRAZULA JESTEŚ WIELKA :D

 

też podpisuję się pod tym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...