Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

....rozmawiałam z szefem ekipy no przykro mu bardzo ale nie przyjdą bo ma problemy z kręgosłupem i operacja go czeka i jak nikogo nie znajdę to oni może późnym latem by weszli już nawet nie mam siły sie denerwować

a Ty tego szefa widziałaś czy przez telefon rozmawiałaś :roll:

 

bo jak przez telefon to 99% ciulo :evil: ....wzion inkszo robota :-?

moj pożałowania godny cieśla jak robił u teścia na dachu to dzoniącej z reklamacjom

klientce pedzioł, że nie wie kiedy przyjedzie, bo teraz leży w szpitalu,

a tynkorz do mnie na poprawki nie przyjechoł, bo nojprzód było zimno, potym mioł komunio,

po komunii ślecił z konia i jeszcze opowiado do dzisioj, że jo mu wisza 500zł :evil:

a gizd nawet pozmienioł wszystkie telefony, nawet domowy ..... ciekawe ilu jeszcze wyciuloł

 

a chopu powiedz, że sie mo nie wygupiać ino szukać inkszych, Myszków to na

oceanie nie leży :wink:

ze silikatów to Krystian budowoł w Ogrodzieńcu, ale łon już downo na forum nie zaglondo :-? ( do Kurnika na skata tyż :evil: )

ale pewnie są osoby, które mają jeszcze gdzieś jakiś kontakt do niego :roll:

chyba Edzia, komtur, może Tola ....popytej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia ja tez jestem... trzymam kciuki by się wszystko ułozyło po Waszej myśli ... nie jeden wykonawca na świecie.... i że czas to tylko jedna zmienna w tym równaniu, ekipy druga - oba ważne, ale czego sie nie robi by mieć piękny SWÓJ wlasny domek...

 

popatrz na mnie... zmagam się juz rok... i co? i nic :x do zamieszkania nie posunęłam się ani o krok, bo dach, bo wylewki, bo ściany.... ale ciągnę to bo co zrobić... strasznie sie uparłam na dom i już :) Ty tez taka jesteś, pamiętasz? tez chcesz mieć dom.... taras, miejsce uciech dla Synka.... nie odrzucaj tego zaraz przy pierwszej kłodzie, pomyśl, że to taka mała klasówka z determinacji.... z wierności sobie, z wytrwałości, z solidarności .....

 

tylko klasówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoooo jak ja tej wuśki niecierpię :evil: :evil: :evil: :evil:

 

czy ona zawsze musi takie dramaty odstawiać :evil: :evil: :evil: wuśka nie jeden Józek na świecie!! wiem, że mnie łatwiej jest, bo od tynków więcej ekip (dla niewtajemniczonych - miałyśmy z wusią tą sama ekipę, więc moje tynki, wylewki, gipsy, elewacja zewnętrzna szukają kogoś kto się za nie weźmie), ale budowlańców też u nas sporo! trzeba tylko poszukać!

 

ale człeka mi szkoda :cry: oby tylko doszedł do siebie szybciutko po tej operacji, bo z tego co dziś mówił to niecieawie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałam właśnie z Wuśką - żyje :):)

Troszkę na nią nakrzyczałam :):)

 

ALE

 

Wu potrzebuje pomocy - rozglądajcie się, wyciągnijcie swoje notatki z kontaktami do ekip - popytajcie znajomych .

 

EKIPA POTRZEBNA NA JUŻ , bo Wu będzie zła.

A jak Wu jest zła to wiecie co....

 

Jakby co - dawajcie tu kontakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...