Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aniu tyle co pisałam u ciebie, że choróbska już u nas minęły, a tu Bartka coś rozkłada.. nie wiem czy nie różyczka :cry:

 

:cry: :cry:

bardzo mi przykro, wiem co to znaczy jak dzieci chore :cry:

ja teraz normalnie na każde dziwne zachowanie odrazu lękiem reaguję :cry:

 

zwłaszcza o Nadię się martwię bo krtań w każdej chwili może zaatakować bez uprzedzenia..

i znów byłby szpital :cry: :cry:

i modlę się, żeby jednak nie była alergikiem :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dario będzie dobrze musisz w to wierzyć wiem że wydaje się że łatwo mi mówić ale tylko takie podejście trzymało mnie przez długi czas :-?

 

Wusia, ja tylko tego się trzymałam..

i trzymam :roll:

ale po takim czymś lęk zostaje niestety, gdyby nie fakt, że widziałam jak się dusi...

to pewnie by i tego lęku nie było :roll:

przeciez Dawidek nieraz był chory i dobrze było..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku nie tyle lampa naświetlająca co rozgrzewająca bo solux rozgrzewa ale przy okazji daje złudzenie światła słonecznego więc dla mnie masaże plus lampa dały kopa takiego jakbym na urlopie była :D

o właśnie o to mi chodziło :D Czyli jesteś zadowolona :D Takiego potwierdzenia trzeba mi było, bo właśnie zakupiłam taką lampę i fakt już po pierwszym razie odżyłam - nie chciało mi się spać przez cały dzień. Fajne to jest :D

 

dzień dobrek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Dario ja Cię świetnie rozumiem jak Piotrusiowi w szpitalu pobierali krew na posiew w sterylnych wrunkach i musiałam stać pod drzwiami zabiegówki i słyszałam jak On tam rozpaczliwie szlocha i mnie woła a ja nie mogłam wejść i to trwało tak z 10 minut to miałam ochotę kogoś zabić i chyba miałam tę chęć mordu na twarzy wypisaną bo wszyscy przechodzili drugą stroną korytarza

chore dziecko to cierpienie mamy bardzo chore dziecko i bezsilność ranią serce gorzej niż nóż :-?

 

witajcie moje Kochane infantylne :lol:

 

Maluszku no właśnie ja też odkryłam takie działanie soluxu :lol: szaro buro i ponuro a ja energii miałam wiecej niż latem :D no może działanie wzmocnione było masażem ale super mi było :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...