Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

no cóż najwyraźniej popełnił błąd jaki popełnia sporo panów że jak kobieta to na budowie jak krowa na lataniu się zna :lol: :wink: więc z początku to tak trochę mnietraktował jakby letko z góry nie powiem miły był ale :wink: jednakowoż na koniec stwierdził ze się przygotowałam :lol: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

nie boj zaby jutro tez klikniemy 8) :D

 

Froszko..

uwielbiam to Twoje poczucie humoru :p

 

byle by Wam siły do 10 kwietnia starczyło :roll: :wink:

 

Tymczasem zaraz z pierwszej strony spadniemy na trzecią :roll:

ale mnie to wciągło...

co chwilkę tam lukam :o :lol: :lol: :lol:

 

tym bardziej, że jeszcze jest córcia kuzynki wystawiona, ona ma znajomości na forum ale jakimś mamowym :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż najwyraźniej popełnił błąd jaki popełnia sporo panów że jak kobieta to na budowie jak krowa na lataniu się zna :lol: :wink: więc z początku to tak trochę mnietraktował jakby letko z góry nie powiem miły był ale :wink: jednakowoż na koniec stwierdził ze się przygotowałam :lol: :wink:

 

ja widziałam u Brazuni konia latającego..

to i krowa pewnie może... :roll:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Wusia....

 

słuchaj, no są tacy panowie.... ale wierz mi przechodzi im... kilka rozmów i potem juz jest w miarę oki... teraz tylko pytanie czy mają termin i czy cena nie powala na łopatki....

 

a ja wciąż trzymam kciuki... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór Kochani

 

o matko Dandi co ja robię szczękę z podłogi zbieram z wrażenia żeś mnie odwiedził :lol: a ze spraw budowlanych szukam ekipy :-? kończę podłączanie prądu płacę za zamówione materiały i modlę się zeby dostawcy wykazali jeszcze ciut cierpliwości no samo życie :wink:

 

 

Nitusia trzymaj trzymaj :D

 

 

Kasia jakaś Ty anielska :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...