Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia małżon orzekł że baraczek super i w ogóle :lol: baraczek dostał już kłódeczkę a różyczkę posadziłam obstawiłam patykami coby mi jej jaka gadzina nie pożarła no i mam nadzieję że żadna kreatura mi nie zakosi :evil: pędy zalecone do wycięcia wycięte a małżon w poniedziałek ma przywlec ładne patysie na płotek osłonowy :wink:

 

Ania aaaaaaa załuj żeś mnie dzisiaj nie widziała jak tą ciężarówę dźwig demolował u nas na działce normalnie jak ta wiewióra wyglądałam i nie tylko oczko mi latało :lol:

 

Skabusia no baraczek debeściarkski od razu inaczej działeczka wygląda tak poważnie :lol:

 

Zuzanka no i jaki ma ślicznie optymistyczny kolorek :lol:

 

kolorek iście wiosenny :D :D :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzanka u mnie to dzisiaj wiosna była wiatr wprawdzie zimny ale słoneczko świeciło błękitne niebo oby tak dalej :D

 

ja do popołudnia śmigałam w bezrekawniku, co prawda było 5 stopni ale słonko robiło swoje i nie było wiatru, :D :D :D

ale popołudniu juz zmarzłam :(

 

słonko się pokazało i od razu lepsze humorki i nastawienie :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia podziękuj Markowi za komplement i za to że chciało Mu się tak rano wstać i napracować przed pracą :D no i wiecie ja to czekam na Was i zapraszam serdecznie a jak brzózki wypuszczą nowe listki to dopiero pięknie będzie :D :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia podziękuj Markowi za komplement i za to że chciało Mu się tak rano wstać i napracować przed pracą :D no i wiecie ja to czekam na Was i zapraszam serdecznie a jak brzózki wypuszczą nowe listki to dopiero pięknie będzie :D :wink:

z przyjemnością Was odwiedzimy :D :D :D :D W końcu nie jest aż tak daleko :D :wink:

A jak będzie zielono to wszędzie pięknie - u nas też na razie smutny krajobraz, więc nie było co oglądać, ale w lecie jest super :wink: Brzozy uwielbiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas rosną na okolicznych łąkach brzozy, tylko teraz bez lisci są mało widoczne, zwłaszcza, ze dużo jest młodych - ok.2-3m wys. W tym roku w lecie powinny sporo podrosnąć :D

Wusia, tę budę możecie jakoś przemalować jeśli Wam nie odpowiada - my nic nie robilismy - jest taka jak była odkupiona, ale kolor wewnątrz ma za...sty :lol: :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...