Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzień dobry

oooooo Króliczek mnie odwiedził witaj Króliczku :D a ten warzywniak to gdzie :lol:

 

Dario monsz sie ucieszył co :wink: :lol:

 

Zuzanko Maluszku ta zima to cholernie wredna jest u mnie sypie jakby się wściekło :evil:

 

Duszku tylko dlatego że ja Cię bardzo mile widzę to nie dostaniesz po dupsku za te peany na cześć zimy :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzien jest naprawde dobry bo zima wróciła..:)

 

:o :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil:

 

co ja zrobie ze jestem ze srodkowej europy i jej klimat mi odpowiada..no co??Moze tak zuzanko do hiszpani czy na południe gdzies(ja cie nie wyganiam ale zdziwienia Twego nie rozumiem wcale)....przeciez w marcu to zima jeszcze powinna być.. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dzien jest naprawde dobry bo zima wróciła..:)

 

:o :o :o :o :evil: :evil: :evil: :evil:

 

co ja zrobie ze jestem ze srodkowej europy i jej klimat mi odpowiada..no co??Moze tak zuzanko do hiszpani czy na południe gdzies(ja cie nie wyganiam ale zdziwienia Twego nie rozumiem wcale)....przeciez w marcu to zima jeszcze powinna być.. :lol: :lol:

 

oj Duszku ja kocham zimę ale tylko w górach, w ogóle uwielbiam góry wszególnie późna wiosną bo zimą to jak narty ale ja ciepło lubna jestem - tak 30 stopni i jest bosko !!!!! ale Duchaty - weekend ma byc pikny :wink:

 

się nie wyniesę bo Was toffffaaamm i a tęsknic nie lubem :wink: :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku no wszyscy ze środkowej europy tym niemniej marzec to już pora na wiosne jakby nie było od soboty jest to zima wynocha :lol: ooooooooo jakieś słoneczko przez śnieg przebija :lol:

 

Zuzanka nigdzie się nie wybieraj ja też nie lubie tęsknić :lol:

 

Pasie no Polak to taka gadzina że zawsze znajdzie powód do narzekań :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku no wszyscy ze środkowej europy tym niemniej marzec to już pora na wiosne jakby nie było od soboty jest to zima wynocha :lol: ooooooooo jakieś słoneczko przez śnieg przebija :lol:

 

Zuzanka nigdzie się nie wybieraj ja też nie lubie tęsknić :lol:

 

Pasie no Polak to taka gadzina że zawsze znajdzie powód do narzekań :lol:

 

dzięki tosiana :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mooo faktycznie..ale zastanawiało mnie zawsze jedno z czego to loodziska sie smieja z jacksona np ..jak sie chciał wybielić a nikt sie nie smieje z białych jak lataja po plazach i solariach aby sie przyczernić?? :o

 

i dlatego jakos nie jarze utyskiwan na pogode lekko zimowa (bo jakos ani mrozów ani zasp nie dostrzegam) w marcu heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duszku Słońce na dworze jest paskudnie na działce nic sie nie da zrobic a roboty w cholerę i czas do końca tygodnia ziemia jest mokra więc działka wygląda jak po bombardowaniu no i jak ja mam się cieszyć z tego że mi jeszcze bardziej rozciapuje zamiast suszyć ziemię :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mooo faktycznie..ale zastanawiało mnie zawsze jedno z czego to loodziska sie smieja z jacksona np ..jak sie chciał wybielić a nikt sie nie smieje z białych jak lataja po plazach i solariach aby sie przyczernić?? :o

 

i dlatego jakos nie jarze utyskiwan na pogode lekko zimowa (bo jakos ani mrozów ani zasp nie dostrzegam) w marcu heh

 

hihi ja ciepełko lubie ale plackiem na plaży leżeć nie trawię a solarium to jakaś masakra jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

ale naturalne słonko to jest to !!!

 

Duszku my się czepiamy bo mamy kalendarzową wiosne, dlatego mamy agresję na dzisiejszą pogodę - zima miała juz swoje 5 minut :wink: :D :D

 

ale dobra - dla ciebie zniese ja do weekendu ale ni dnia dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...