Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dzien dobry,

Aguleczko ale Ty masz juz ladnie, tak wykonczone na ostatni guzik...

 

jeszcze bałaganu sporo ciagle sprzatam i ciągle brudno nosi się z pola ze schodów w środku bo nie zrobione no i sprzęty na wejściu wszystkie do kuchni stoją i czekaja na mebelki ale kuchnia na dniach powinna byc złozona najpóżniej za tydzień przynajmniej tak się umawiałam :) na kuchnie czekam z niecierpliwością projekcik Brazuni :) więć napewno u niej pokażę kuchnię :) '>

 

powiedzmy że na przed ostatni guzik :) jeszcze bałaganu sporo ciagle sprzatam i ciągle brudno nosi się z pola ze schodów w środku bo nie zrobione no i sprzęty na wejściu wszystkie do kuchni stoją i czekaja na mebelki ale kuchnia na dniach powinna byc złozona najpóżniej za tydzień przynajmniej tak się umawiałam :) na kuchnie czekam z niecierpliwością projekcik Brazuni :) więć napewno u niej pokażę kuchnię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Aguleczka masz naprawdę ślicznie tynki coby ocenić to jakby większy kawałek zobaczyć :wink: mnie się te firano-zasłony podobają takie inne są a już całej reszty to trudno się doczekać :lol:

 

Monia no wiesz co jak to Ty nie wiesz gdzie roślinka :o :lol: :wink:

 

Anusia Ty takie tempo masz że zaraz będziesz mieć tak samo dopięte jak Aguleczka :wink:

 

Żabusia weź mnie nie dobijaj ekipa to zrobi jak przyjedzie w poniedziałek :roll: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia, bo ja pani w średnim wieku jestem i kiepsko widzę :lol: Zbliżenie poproszę, bo ten mały krzaczorek przy budzie coś kiepsko widoczny :lol:

Wunia, wszystko o ochronie róż napisałam w wątku u Danusi na 6 i 7 stronie - jeśli jesteś zainteresowana, to sobie looknij :wink:

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=3226388#3226388

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia żadnych zbliżeń tak ma być :lol: nie za bardzo widoczny :wink: a o ochronie skopiowane wydrukowane i zachomikowane tak sobie obmyślam wiecej jak jedną różyczkę Czarodziejko :lol: mówiłam Ci że ostatnio wbiło mnie w ziemie na widok przecudnej urody różanych drzewek :wink: :lol:

 

Maluszku zauważam własnie powolne ocieplenie ale to za wolno wszystko za wolno jak dla mnie :( no kamyki tak własnie ktoś mi sie zapytał po cholerę mi ten węgiel na działce :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry,

Aguleczko ale Ty masz juz ladnie, tak wykonczone na ostatni guzik...

 

mebelki zamówione , ogrodzenie a ja nie mam ogrodzenia nie mam ogródka nie mam kostki :) ja mam wewnątrz zrobione zewnatrz makabra :) Ja was tylko wszystkie podziwiam za te wynalazki drogie które pokazujecie :) i zastanawiam się na który bank skok zrobiłyście :) albo gdzie tak dobrze się zarabia :) że tez ja spadku nie odziedziczyłam takiego co by pozwolił żyć spokojnie bez kredytu :) '>

 

Ania u Ciebie widzę że sporo zrobione ale fotek nie widac z tych prac :) mebelki zamówione , ogrodzenie a ja nie mam ogrodzenia nie mam ogródka nie mam kostki :) ja mam wewnątrz zrobione zewnatrz makabra :) Ja was tylko wszystkie podziwiam za te wynalazki drogie które pokazujecie :) i zastanawiam się na który bank skok zrobiłyście :) albo gdzie tak dobrze się zarabia :) że tez ja spadku nie odziedziczyłam takiego co by pozwolił żyć spokojnie bez kredytu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żabusia Kochanie z jaką łopatą :o jaki foch :o ja miałam takie ambitne plany wszystko zrobić pięknie przyszykowac na przyjazd ekipy a tu doopa przez tą cholerną pogodę i teraz ekipa wpadnie w poniedziałek i doopa będzie ale moja piszczeć jak mi natrzaskają :-? ale słuchajcie wiosna jest :lol: u mnie 8 stopni na plusie słoneczko sie pokazuje wiosneczuć w powietrzu a w górach halny bedzie piknie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia żadnych zbliżeń tak ma być :lol: nie za bardzo widoczny :wink: a o ochronie skopiowane wydrukowane i zachomikowane tak sobie obmyślam wiecej jak jedną różyczkę Czarodziejko :lol: mówiłam Ci że ostatnio wbiło mnie w ziemie na widok przecudnej urody różanych drzewek :wink: :lol:

tak trzymaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...