Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

Obejrzałam babciowy ogródek - przepiękny :D :D A jakie wspaniałe pąki kwiatowe na rhododendronach widać :roll: :roll: :roll: :D :D U mnie wszystkie zjedzone przez lesną zwierzynę :( Wusia, coś czuję, że podkradłaś babci roslinki i zakładasz ogród :D :wink: Przyznaj się :lol: Jeśli masz rękę po babci, to czuję, że Twój ogród będzie cudowny :roll: :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Monia piękny tak z ręką na sercu to on był kiedyś wszystko zadbane wyplewione ale wiadomo babcia coraz starsza to i sił brakuje :( tak kupiłm na razie mały woreczek :lol: zrobie jak mówisz :D

 

a co do podkradania to jeszcze nie ale ..........

 

 

 

wszystko co nadaje sie do ukradniecia zliczone zapamiętane :lol: jak tylko jakos ogarnę teren budowy to zaraz stawiam mały płotek coby kawałek ziemi od zniszczenia osłonić i przenoszę wszystkie obiecane skarby trochu tego bedzie a czy rękę mam bo ja wiem zobaczymy :wink: a Monia kiedy mnie odwiedzisz :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam p.Wu :roll: :roll: Różyczki też muszą jeśc :p :p ale tu macie teksty odlotowe... Pełna konspiracja ,cyt:zakupiłam jej krowią wiesz co suszoną i nie wiem w jakiej odległości i na jaką głębokość no i ile tego jej zapodać :Monia :cyt:kupiłaś tę w workach?? Ta suszona w workach pakowana jest super (100% naturalna). 8) 8) he he zastanawiam się czy widziałem kiedyś nienaturalne , albo jakieś podróbki chińskie , noo tego suszonego noo wiecie same czego :wink: Doctor nie powie nic o co kaman, spoko :roll: ani mru mru , kamień w wodę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam p.Wu :roll: :roll: Różyczki też muszą jeśc :p :p ale tu macie teksty odlotowe... Pełna konspiracja ,cyt:zakupiłam jej krowią wiesz co suszoną i nie wiem w jakiej odległości i na jaką głębokość no i ile tego jej zapodać :Monia :cyt:kupiłaś tę w workach?? Ta suszona w workach pakowana jest super (100% naturalna). 8) 8) he he zastanawiam się czy widziałem kiedyś nienaturalne , albo jakieś podróbki chińskie , noo tego suszonego noo wiecie same czego :wink: Doctor nie powie nic o co kaman, spoko :roll: ani mru mru , kamień w wodę :roll:

:lol: :lol: :lol: są jeszcze granulowane, ale wykonane z pomocą chemii, więc nie są naturalne w 100% :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:roll: czekam na pozwolenie złożyłem 4,03 .. a mogę wiedzieć ile czekała p. Monika na pozwolenie ?? :roll:

ło matko - strasznie długo - chyba do samego końca terminu, jaki obowiązuje - najgorsze są te powiadomienia sąsiadów, bo nie wszysscy odbierają od razu i to b.wydłuża oczekiwanie :roll: Pewnie na koniec kwietnia dostaniesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj doctorku no wiesz tak otwartym tekstem pisać nie uchodzi w kwestii nawozu naturalnego :lol: nie chcę Cie matrwić ale na wydanie pozwolenia mają 65 dni maks ale życzę żeby szybciej było :D
...65 toooo ja wiem tylko cy cuś wcześniej bedzie ... ale spoks zdąże do wesela he he eeee nie mojego he he :wink: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze być miesiąc wszystko zależy jak im się będzie chciało ile mają wniosków o pozwolenia czy muszą sąsiadów powiadamiać a zawsze możesz zadzwonić i zapytać co słychać w sprawie pozwolenia bo może trzeba coś donieść i zanim pisemko dojdzie to też czas :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moze być miesiąc wszystko zależy jak im się będzie chciało ile mają wniosków o pozwolenia czy muszą sąsiadów powiadamiać a zawsze możesz zadzwonić i zapytać co słychać w sprawie pozwolenia bo może trzeba coś donieść i zanim pisemko dojdzie to też czas :lol:

najlepiej dzwonić często, to jak im się znudzisz, to przyspieszą :lol: :lol: to dobra metoda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio Brazusia mówię Ci zajefajne uczucie :lol: bolesne :lol: ale przyjemne mam ten kawałeczek ziemi że mogę i muszę wyjsć i robić na nim a nie tylko z jednego bunkra do drugiego się przenosić a i Piotruś już wyczaił że "co panowie będą robić na działce" odpowiedź - "domek budować" :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia fotków ze środka nie ma bo jeszcze bajzello konkretne :oops: garaż własnie w tym celu zakupiony leżał sobie i czekał na postawienie kurcze ile mnie to zdrowi i siły kosztowało to stawianie bo mój małż sie uparł że on, jego szwagier i ja to wystarczajaca ekipa do postawienia tego garażu wszystko fajnie tylko dosyć silny wiatr był :-? ale ważne że już stoi :lol: ten wiatr to mi bardzo pomógł w paleniu :lol: dziekuję w imieniu babci a kwiaty to dopiero sie budzą będzie więcej :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...