Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika Nasz Domek - tak po prostu


wu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • wu

    9190

  • Arnika

    1550

  • TAR

    1532

  • braza

    1448

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brazusia mnie o nic to Żaba się czepia :lol: no też nie wiem ale cos nie wiem za dużo czy te kółka na dywanie sama nie wiem jakoś tak na pierwszy rzut za dużo w oczy mi wpadło nie mogłam załapać gdzie co jest :oops:

 

To się przyjrzyj jutro, na trzeźwo i powiedz :D Powalczymy ... no jak pragnę zdrowia, sama nie wiem, co jest nie tak, ale jest coś, nooo ...

 

 

Glamourmum - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to spytaj czy pan wykonawca ma umowę z panem murarzem i czy go ubezpiecza.

Tak na wszelki wypadek.

Nie chcesz mieć budowy wstrzymanej na rok, prawda ?

No właśnie.

Wiesz, że jestem realistką ..

 

no i tym postem NEFKA "walnęła" 21 000 postów :o 8) :lol: :lol:

GRATULKI NEFERKO :D :D :D

zapisuję dla potomnych 8) :lol:

 

Wusiu :)

będzie ok. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

Wusia, wczoraj padłam, ale dzisiaj jak przeczytałam o murarzu to się przeraziłam. Jeśli ciśnienie ten chłopina ma nieciekawe, to chyba nie najlepsza dla Niego robota z kopaniem :roll: Aż struchlałam :-? Mam nadzieję, że dzisiaj będzie lepszy dzień :wink: Wieczorkiem wpadnę pooglądać zdjęcia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Nefcia Ty to masz możliwości :lol: gratuluję piękna liczba 21 tysi :D nie strasz mnie błagam całą noc mnie telepało :-? popytam oczywista oczywistość ale myśle ze dobrze będzie :D

 

Monia ja to myślę że to po prostu z przemeczenia kawał drogi jechali w nocy z niedzieli na poniedziałek to pewnie mało co spali albo wcale w poniedziałek już od rana ganiali po budowie niby takie tam przygotowania ale też porobili za wcześnie tez spac nie poszli chyba bo kole 21 to ja jeszcze u Nich byłam :( a od rana rzucili się na robotę jako te charty a i zmiana klimatu i ciśnienia też mogła wpłynąć wiec dzisiaj ładnie poprosiłam coby może ciutkę zwolnili :roll: mam nadzieję że już obejdzie sie bez dodatkowych atrakcji bo szlag trafi inwestora i kto im zapłaci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam p. Wu :roll: :roll: gratuluje rozpoczecia budowy :wink: teraz to już poleci .. mówia ze, najtrudniejszy pierwszy krok. Ja mam dalej ręce związane :cry: przez tych urzedasów :evil: .... Fajny cytat z pani wyłowiłem , cyt:"po prawej stronie posrodku widać stojący instrument geodety znaczy w trakcie tyczenia było..." : he he normalnie odrazu widać o co kaman :wink: :wink: powodzenia życzę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...